OE 028906283N
ŠKODA
Regulační ventil plnicího tlaku, přepínací ventil přepínací klapky (sací potrubí)
ŠKODA028 906 283 N, 028 906 283N
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • FEBI Regulační ventil plnicího tlaku FB 181734
    zvětšitFEBI Regulační ventil plnicího tlaku ‐ FB 181734
    709,-ve skladu
    Druh provozu: elektricko-pneumatickýNapětí [V]: 12Počet koncovek: 1Hmotnost [kg]: 0,1EAN:4054224817346AUDI28 906 283 N (28906283N)6A 906 283 F (6A906283F)06A 906 283 F (06A906283F)028 906 283 N (028906283N)FORD1 520 531 (1520531)1 111 362 (1111362)SEAT028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)6A 906 283 F (6A906283F)06A 906 283 F (06A906283F)ŠKODA06A 906 283 F (06A906283F)6A 906 283 F (6A906283F)028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)VOLKSWAGEN06A 906 283 F (06A906283F)6A 906 283 F (6A906283F)028 906 283 N (028906283N)28 906 283 N (28906283N)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • TOPRAN Regulační ventil plnicího tlaku TPR 116 985
    zvětšitTOPRAN Regulační ventil plnicího tlaku ‐ TPR 116 985
    579,-ve skladu
    AUDI028 906 283N (028906283N)06A 906 283F (06A906283F)FORDYM2112B573FA6M2112B573BA1 520 531 (1520531)1 111 362 (1111362)SEAT028 906 283N (028906283N)06A 906 283F (06A906283F)ŠKODA028 906 283N (028906283N)06A 906 283F (06A906283F)VOLKSWAGEN06A 906 283F (06A906283F)028 906 283N (028906283N)HITACHI139332Konkurenční kódy