LKQ Rameno zadního stěrače se stírátkem - KOMBI 40.16.883, 6Y9955704A
Výrobce:LKQ
Kód:40.16.883
Cena s DPH:279,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Včetně stěrače.
Parametry
Montovaná strana:zadní
EAN:4046283530021
Logo LKQ
Čísla OE
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • AIC ‐ Rameno stěrače okna AIC 53002
    zvětšitRameno stěrače okna AIC ‐ AIC 53002
    399,-ve skladu
    Montovaná strana: zadníDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s integrovanou stírací gumičkou s víčkemDélka [mm]: 365Délka balení [cm]: 52,8šířka balení [cm]: 7,2Výška balení [cm]: 5,8Materiál: PBT (Polybutylenterephthalat) GFK (plast zesílený skleněnými vlákny)EAN:4046283530021ŠKODA6Y9 955 435A (6Y9955435A)6Y9 955 704A (6Y9955704A)6Y9 955 707A (6Y9955707A)VAG6Y9 955 435A (6Y9955435A)6Y9 955 704A (6Y9955704A)6Y9 955 707A (6Y9955707A)6Y9955707Akit1Konkurenční kódy