EXIDE Startovací baterie EXIDE Conventional EX E60-N30L-A, E60-N30L-A
Výrobce:EXIDE
Kód:EX E60-N30L-A
Cena s DPH:2 529,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
Kapacita baterie [Ah]:30
Napětí [V]:12
Kapacita baterie [Ah]:30
Výška [mm]:168
šířka [mm]:128
Délka [mm]:185
Test za studena dle EN [A]:300
Spodní provedení:B00
Řazení pólů:0
EAN:3661024033602
Logo EXIDE
Čísla OE
Konkurenční kódy
Použitá číslaDIN : 4943, Y60-N30L-A
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • EXIDE ‐ 30Ah L, s.p. 300A, Conventional, 12V, 185x128x168 EX E60-N30-A
    zvětšitStartovací baterie EXIDE ‐ EX E60-N30-A
    2 219,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 30Napětí [V]: 12VNapětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 30Výška [mm]: 168šířka [mm]: 128Délka [mm]: 185Test za studena dle EN [A]: 300Spodní provedení: B00Řazení pólů: 1EAN:3661024033619Použitá čísla530 034 030, 53034S, DIN : 4943, Y60-N30-A
    KUBOTA00580-53031 (0058053031)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceBenefits:
    -Acid pack included
    -Easy stocking and handling, no recharge required before ini
    tial acid filling
    Exide supplies Original Equipment batteries for BMW motorcyc
    les
  • EXIDE ‐ 30Ah P, s.p. 300A, Conventional, 12V, 165x130x175 EX EB30L-B
    zvětšitStartovací baterie EXIDE ‐ EX EB30L-B
    2 369,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 30Napětí [V]: 12VNapětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 30Výška [mm]: 175šířka [mm]: 130Délka [mm]: 165Test za studena dle EN [A]: 300Spodní provedení: B00Řazení pólů: 0EAN:3661024033435Použitá číslaDIN : 4943, YB30L-B