FEBI Čep ramene FB 04944, 04944

FEBI Čep ramene FB 04944, 04944
Výrobce:FEBI
Kód:FB 04944
Cena s DPH:645,- 399,-
Ušetříte:38 % / na 1 ks 246,-
Doprava:99,- (nad 5.000,- ZDARMA)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 13. 12. 2016
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 12. 12. 2016

Parametry

Párová čísla výrobku: 04936
Vnější závit [mm]: M10 x 1
Hmotnost [kg]: 0,360
Požadovaný počet kusů: 1
EAN:4027816049449

Logo FEBI

FEBI je jeden z největších výrobců a dodavatelů náhradních dílů pro osobní i užitkové vozy pro aftermarket. Kvalita, spolehlivost a inovace doprovází tuto německou značku již od roku 1844. Hlavní pýchou FEBI je bezpochyby známka „vyrobeno v Německu“.


Čísla OE

 SEAT6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A

Výskyt produktu v kategoriích


Příslušenství k produktu

  • zvětšit FEBI ‐ FB 14426FB 14426 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT439,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  14424   Vnější závit [mm]:  M10 x 1   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Hmotnost [kg]:  0,110   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 365 A S1  6N0 407 365 A S  6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A S  6N0 407 365 A  6N0 407 365 A S1
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšit FEBI ‐ FB 07059FB 07059 FEBI ‐ Uložení řídicího mechanismu137,-ve skladu
    Montovací strana: přední náprava dole zadní   Tloušťka / síla [mm]:  46   Vnitřní průměr [mm]:  17   Vnější průměr [mm]:  60   Vnější průměr [mm]:  25   Materiál:  Guma / kovový   Montovací strana:  přední náprava dole   Montovací strana:  zadní   Hmotnost [kg]:  0,164   Dbejte servisních informací    Požadovaný počet kusů:  2  SEAT6N0 407 181 VW6N0 407 181
    technické informaceUtahujte pouze při prázdné hmotnosti.
  • zvětšit FEBI ‐ FB 37410FB 37410 FEBI ‐ Rameno nápravy - zavěšení kol PROKIT1 279,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava   Párová čísla výrobku:  37409   Typ spojení:  příčné rameno   Montovací strana:  pravá přední náprava   Hmotnost [kg]:  2,655   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 151 B S2  6N0 407 151 B  6N0 407 151 S2  6N0 407 151 VW6N0 407 151  6N0 407 151 S2  6N0 407 151 B  6N0 407 151 B S2
    vseobecne informaces ložisky, kloubem a pojistnou maticí
  • zvětšit FEBI ‐ FB 04936FB 04936 FEBI ‐ Čep ramene399,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  04944   Vnější závit [mm]:  M10 x 1   Hmotnost [kg]:  0,360   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 365 VW6N0 407 365
    vseobecne informaces pojistnou maticí
     závislé na vozidle strana vestavby

Náhrady

  • zvětšitČep ramene MOOG ‐ MG VO-BJ-8248MG VO-BJ-8248 MOOG ‐ Čep ramene489,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko   Montovací strana:  tlačítko   Montovací strana:  přední osa  AUDI6N0407365A SEAT6N0407365A VW6E0407365  6N0407365A
  • zvětšitČep ramene LEMFÖRDER ‐ LM 13790 02LM 13790 02 LEMFÖRDER ‐ Čep ramene699,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko   Montovací strana:  přední osa   Montovací strana:  tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím Nahrazeno13790
     SEAT6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene SIDEM ‐ SID 63583SID 63583 SIDEM ‐ Čep ramene329,-ve skladu
    Montovací strana: pravá přední náprava přední náprava dole přední osa tlačítko   Montovací strana:  přední osa   Stoupání kužele:  1/10   Rozměr kužele [mm]:  14,7   Doplňkový výrobek / doplňkové info 2:  s upevňujícím materiálem   Rozměr závitu 1:  MM10X1.25R  SEAT6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene TRW ‐ TRW JBJ244TRW JBJ244 TRW ‐ Čep ramene449,-ve skladu
      Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Vozidla pro leváky/praváky:  pro levo/pravostranne rizeni   Párová čísla výrobku:  JBJ243   Velikost závitu:  M10*1.25   Stoupání kužele:  1:6  SEAT6N0407365A VAG6N0407365A VW6N0407365A  6E0407366  6E0407365
  • zvětšitČep ramene MEYLE ‐ ME 116 010 8248ME 116 010 8248 MEYLE ‐ Čep ramene309,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa tlačítko   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s příslušenstvím   Velikost závitu:  M10x1   Montovací strana:  přední osa   Párová čísla výrobku:  116 010 8249  SEAT6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene NK ‐ NK 5044732NK 5044732 NK ‐ Čep ramene229,-ve skladu
     VW6E0407365  6N0407365A
  • zvětšitČep ramene MAXGEAR ‐ MXG 72-0510MXG 72-0510 MAXGEAR ‐ Čep ramene189,-ve skladu
    Použitá číslaMGZ-401033
     VW6N0407365A
  • zvětšitČep ramene MONROE ‐ MO L29521MO L29521 MONROE ‐ Čep ramene359,-ve skladu
      Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 365 A VW6E0 407 365  6N0 407 365 A
  • zvětšitČep ramene DELPHI ‐ DF TC754DF TC754 DELPHI ‐ Čep ramene379,-ve skladu
    Montovací strana: přední osa   Velikost závitu:  M10x1.25   Montovací strana:  přední osa  SEAT6N0 407 365A VW6N0 407 365A  6E0 407 365
  • zvětšitČep ramene FEBI ‐ FB 14426FB 14426 FEBI ‐ Čep ramene PROKIT439,-ve skladu
      Párová čísla výrobku:  14424   Vnější závit [mm]:  M10 x 1   Doplňkový vyrobek / doplňkové info:  s přídavným materiálem   Hmotnost [kg]:  0,110   Požadovaný počet kusů:  1  SEAT6N0 407 365 A S1  6N0 407 365 A S  6N0 407 365 A VW6N0 407 365 A S  6N0 407 365 A  6N0 407 365 A S1
    vseobecne informacezávislé na vozidle strana vestavby
  • zvětšit Starline ‐ 42.28.70142.28.701 Starline ‐ L rameno spodní, kompletní899,-ve skladu
    Montovací strana: leváM10
  • zvětšitČep ramene Starline ‐ 42.28.71042.28.710 Starline ‐ P čep spodního ramena259,-ve skladu
    Montovací strana: praváM10
  • zvětšit Starline ‐ 42.74.70042.74.700 Starline ‐ P rameno spodní, kompletní919,-ve skladu
    Montovací strana: praváM10

Použito ve vozidlech