olejové čerpadlo XS 06A115105B, 06A115105A
Kód:XS 06A115105B
Cena s DPH:1 319,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem1 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
EAN:1268906115108
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • FEBI ‐ Olejové čerpadlo FB 22204
    zvětšitOlejové čerpadlo FEBI ‐ FB 22204
    2 169,-ve skladu
    Hmotnost [kg]: 1,04Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s ozubeným kolemPro OE číslo: 06A 115 105 BDbejte servisních informací EAN:4027816222040AUDI06A 115 105 (06A115105)06A 115 105 A (06A115105A)06A 115 105 B (06A115105B)06A 115 105 C (06A115105C)06A 115 105 D (06A115105D)6A 115 105 (6A115105)6A 115 105 A (6A115105A)6A 115 105 B (6A115105B)6A 115 105 C (6A115105C)6A 115 105 D (6A115105D)FORD1 100 687 (1100687)1 124 931 (1124931)SEAT06A 115 105 (06A115105)06A 115 105 A (06A115105A)06A 115 105 B (06A115105B)06A 115 105 D (06A115105D)6A 115 105 (6A115105)6A 115 105 A (6A115105A)6A 115 105 B (6A115105B)6A 115 105 D (6A115105D)ŠKODA06A 115 105 (06A115105)06A 115 105 A (06A115105A)06A 115 105 B (06A115105B)06A 115 105 D (06A115105D)6A 115 105 (6A115105)6A 115 105 A (6A115105A)6A 115 105 B (6A115105B)6A 115 105 D (6A115105D)VOLKSWAGEN06A 115 105 (06A115105)06A 115 105 A (06A115105A)06A 115 105 B (06A115105B)06A 115 105 C (06A115105C)06A 115 105 D (06A115105D)6A 115 105 (6A115105)6A 115 105 A (6A115105A)6A 115 105 B (6A115105B)6A 115 105 C (6A115105C)6A 115 105 D (6A115105D)Konkurenční kódy