VARTA Startovací baterie POWERSPORTS Freshpack VT 530034030I314, 530034030I314
Výrobce:VARTA
Kód:VT 530034030I314
Cena s DPH:2 029,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem4 ks ve skladu
Doručíme:v pátek 15. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):ve čtvrtek 14. 5. 2026
Parametry
Kapacita baterie [Ah]:30
Napětí [V]:12
Kapacita baterie [Ah]:30
Test za studena dle EN [A]:300
Test za studena dle DIN [A]:300
Řazení pólů:1
Druh zásuvky:Y10
Spodní provedení:B00
Délka [mm]:186
šířka [mm]:130
Výška [mm]:171
EAN:4016987128206
Logo VARTA
Čísla OE
FENDTX991450211000Konkurenční kódy
Použitá čísla12V 300A 30Ah, 530034030, 53030, 53034/60-N30-B, 682419
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • EXIDE ‐ 30Ah L, s.p. 300A, Conventional, 12V, 185x128x168 EX E60-N30-A
    zvětšitStartovací baterie EXIDE ‐ EX E60-N30-A
    2 219,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 30Napětí [V]: 12VNapětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 30Výška [mm]: 168šířka [mm]: 128Délka [mm]: 185Test za studena dle EN [A]: 300Spodní provedení: B00Řazení pólů: 1EAN:3661024033619Použitá čísla53034S, DIN : 4943, 530 034 030, Y60-N30-A
    KUBOTA00580-53031 (0058053031)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceBenefits:
    -Acid pack included
    -Easy stocking and handling, no recharge required before ini
    tial acid filling
    Exide supplies Original Equipment batteries for BMW motorcyc
    les
  • EXIDE ‐ 30Ah P, s.p. 300A, Conventional, 12V, 165x130x175 EX EB30L-B
    zvětšitStartovací baterie EXIDE ‐ EX EB30L-B
    2 369,-ve skladu
    Kapacita baterie [Ah]: 30Napětí [V]: 12VNapětí [V]: 12Kapacita baterie [Ah]: 30Výška [mm]: 175šířka [mm]: 130Délka [mm]: 165Test za studena dle EN [A]: 300Spodní provedení: B00Řazení pólů: 0EAN:3661024033435Použitá číslaYB30L-B, DIN : 4943