Stualarm Bezdrát. kamera v SPZ, solár napájení, monitor 4,3 DO STUCW3-SPZCAM43.1, CW3-SPZCAM43.1
Výrobce:Stualarm
Kód:DO STUCW3-SPZCAM43.1
Cena s DPH:3 859,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem2 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 19. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 18. 5. 2026
Parametry
SET bezdrátový digitální kamerový systém s kamerou v SPZ se solárním napájením a monitorem 4,3".
Sada LCD monitoru 4,3" a kamery integrovanou do SPZ rámečku se solárním napájením s bezdrátovým digitálním přenosem signálu.
Technické parametry:
- velikost displeje 4,3",
- monitor rozlišení 480 x 272,
- na monitoru možnost zobrazení trajektorie,
- možnost otočení obrazu,
- nastavení jasu /kontrastu/barevné sytosti,
- signalizace na monitoru solárního nabíjení / síla signálu /stav baterie v SPZ,
- doba zobrazení obrazu z kamery při aktivaci 30; 45; 60 sekund,
- napájecí napětí monitoru přes CL adaptér 12/24 V / 150 mA,
- CL adaptér má integrovaný mini USB port pro napájení externího zařízení; výstup 5 V 2,1A,
- integrovaná baterie 2100mA,
- monitor rozměr 117 x 75 x 22 mm (bez držáku),
- k monitoru lze instalovat držák na palubní desku nebo držák s přísavkou,
- kamera 145°,
- rozlišení:640 x 480,
- Obrazová rychlost:30f/s max,
- krytí IP67,
- možnost nastavení náklonu kamery,
- SPZ kamera rozměr:530 x 150 x 33 mm,
- pracovní frekvence:2400 ~ 2485,5MHz,