Starline Sada ložiska kola LO 03455, 1J0 598 625
Výrobce:Starline
Kód:LO 03455
Cena s DPH:319,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
Vnitřní průměr [mm]:40
Vnější průměr [mm]:74
šířka [mm]:40
Sada obsahuje:
- 1x ložisko
- 1x pojistná svorka
- matice plochá - M20x1; 5mm
- matice plochá M12x1; 5mm
- matice plochá M12x1; 75mm
EAN:8592808089438
Logo Starline
Čísla OE
AUDI1J0 498 625 (1J0498625)1J0 498 625 A (1J0498625A)1J0 598 625 (1J0598625)MAZDAB455-33-047D (B45533047D)B455-33-047C (B45533047C)SEAT1J0 498 625 (1J0498625)1J0 598 625 (1J0598625)ŠKODA1J0 498 625 (1J0498625)1J0 598 625 (1J0598625)KIA0K201 33047 (0K20133047)VAG1J0 407 625 (1J0407625)1J0 498 625 (1J0498625)1J0 598 625 (1J0598625)Konkurenční kódy