Starline 3 dílná spojková sada SL 3DS0946, 2A141165M
Výrobce:Starline
Kód:SL 3DS0946
Cena s DPH:1 939,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
Vnější průměr [mm]:220
Doplňkové info:s přítlačným talířem spojky
Doplňkové info 2:s vypínacím ložiskem
Doplňkové info 2:se spojkovou lamelou
Profil náboje:20,3 x 22,2
Pro výrobce setrvačníku:LUK
SEZNÁM DÍLŮ:
- 1x přítlačný talíř; průměr [mm] 220
- 1x spojková lamela; průměr [mm] 220; počet zubů:28
- 1x spojkové ložisko - SL LO9981
EAN:2015507120531
Logo Starline
Jednotlivé části
Čísla OE
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • AISIN ‐ Sada spojky ASN KE-VW42
    zvětšitSada spojky AISIN ‐ ASN KE-VW42
    2 629,-ve skladu
    Průměr [mm]: 215Počet zubů: 28EAN:5411450788397AUDI028 141 036 R (028141036R)028 141 036 T (028141036T)028141036R028141036T02A 141 165 A (02A141165A)02A 141 165 B (02A141165B)02A 141 165 D (02A141165D)02A 141 165 E (02A141165E)02A 141 165 G (02A141165G)02A 141 165 M (02A141165M)02A141165A02A141165B02A141165D02A141165E02A141165G02A141165M045 141 031 A (045141031A)045141031A051 141 025 B (051141025B)051141025BSEAT02A 141 165 B (02A141165B)02A 141 165 G (02A141165G)02A 141 165 M (02A141165M)02A141165B02A141165G02A141165MŠKODA02A 141 165 A (02A141165A)02A 141 165 B (02A141165B)02A 141 165 D (02A141165D)02A 141 165 E (02A141165E)02A 141 165 G (02A141165G)02A 141 165 M (02A141165M)02A141165A02A141165B02A141165D02A141165E02A141165G02A141165MVOLKSWAGEN028 141 036 R (028141036R)028 141 036 T (028141036T)028141036R028141036T02A 141 165 A (02A141165A)02A 141 165 B (02A141165B)02A 141 165 D (02A141165D)02A 141 165 E (02A141165E)02A 141 165 G (02A141165G)02A 141 165 M (02A141165M)02A141165A02A141165B02A141165D02A141165E02A141165G02A141165M051 141 025 B (051141025B)051141025BKonkurenční kódy