SKF Sada brzdových destiček SK VKBP80043A, VKBP 80043 A
SKF Sada brzdových destiček SK VKBP80043A, VKBP 80043 ASKF Sada brzdových destiček SK VKBP80043A, VKBP 80043 ASKF Sada brzdových destiček SK VKBP80043A, VKBP 80043 ASKF Sada brzdových destiček SK VKBP80043A, VKBP 80043 A
Výrobce:SKF
Kód:SK VKBP80043A
Cena s DPH:599,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem1 ks ve skladu
Doručíme:v pátek 15. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):ve čtvrtek 14. 5. 2026
Parametry
Počet obložení:4
Brzdový systém:Teves
Brzdové obložení:se zkosenou hranou
Doplňkový vyrobek / doplňkové info:s příslušenstvím
Výška 1 [mm]:69,5
Výška 2 [mm]:75,9
Tloušťka / síla [mm]:20
WVA číslo:23832
23833
Uzavírací výstražný kontakt:s akustickou výstrahou opotřebení
Délka 1 [mm]:155,2
Délka 2 [mm]:156,2
EAN:7316581296286
Logo SKF
Čísla OE
Použitá čísla23832, 23833, 23844
Výskyt produktu v kategoriích
Náhrady
  • A.B.S. ‐ Sada brzdových destiček ABS 37076
    zvětšitSada brzdových destiček A.B.S. ‐ ABS 37076
    519,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 155,2Výška 1 [mm]: 71,6Tloušťka/síla 1 [mm]: 19Šířka 2 [mm]: 156,4Výška 2 [mm]: 78,6Tloušťka/síla 2 [mm]: 19Brzdový systém: ATEOmezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s akustickou výstrahou opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Hmotnost [kg]: 2,14EAN:8717109055047Použitá čísla23057, 23058, 23059
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • A.B.S. ‐ Sada brzdových destiček ABS 37116
    zvětšitSada brzdových destiček A.B.S. ‐ ABS 37116
    549,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 155,3Výška 1 [mm]: 74Tloušťka/síla 1 [mm]: 19,5Šířka 2 [mm]: 156,3Výška 2 [mm]: 74Tloušťka/síla 2 [mm]: 19,5Brzdový systém: ATEUzavírací výstražný kontakt: s akustickou výstrahou opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Hmotnost [kg]: 2,12EAN:8717109055924OPEL16050321605984919506493173734SAAB50553715062203506479551240785232350539248555325445533518VAUXHALL919506493173734EICHER101720139OSCA28225Konkurenční kódy
    599,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 156,3Výška 1 [mm]: 70,5Tloušťka/síla 1 [mm]: 20Šířka 2 [mm]: 156,3Výška 2 [mm]: 69,5Tloušťka/síla 2 [mm]: 20Brzdový systém: ATEOmezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: pro uzavírací výstražný ukazatelHmotnost [kg]: 2,08EAN:8717109252798FIAT7736360477364224OPEL160508816050941605095160509816051131605136160513716051391605282160528316054561605972160597593166798931721749317295093175378931761219318372893183729931857519318575293186003931881119318811293192578SAAB101280012012765397128001201280355193166943931857519318811193188112VAUXHALL93166798931721749317295093175378931761219318372893183729931857519318575293186003931881119318811293192578CHEVROLET931667989317217493172950931753789318372893183729CADILLAC93188111EICHER101880209OSCA06843Konkurenční kódy
    539,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 155,4Výška 1 [mm]: 70,7Tloušťka/síla 1 [mm]: 20Šířka 2 [mm]: 156,4Výška 2 [mm]: 76Tloušťka/síla 2 [mm]: 20Brzdový systém: ATEOmezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s akustickou výstrahou opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 2Hmotnost [kg]: 2,06EAN:8717109255737Nahrazuje37484