
Obchod Autokšeft získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.
Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.
Více o službě Ověřeno zákazníky.

gpparcel
Přidáno: 8. 10. 2012
- prehlednost
- dobre ceny

Ověřený zákazník
Přidáno: 8. 10. 2012
- slušná cena,kvalitní výrobek,vstřícnost
- nevímjsem velmi spokojen

OM
Přidáno: 7. 10. 2012
- doprava zdarma u dražšího zboží
- dobré ceny nabízeného zboží
- o žádných nevím
navíc, když jsem zboží objevil v nabídce, tak na jejich internetových stránkách je uveden kontakt, tak jsem zavolal, abychom se přesněji domluvili na objednávaném zboží, a zdyli toto zboží je fakticky ještě skladem u firmy, jestli už není zadané, nebo dokonce prodané
tento obchod zajisté doporučím všem, kdo budou podobné zboží potřebovat
proč ano. viz výše text

Ověřený zákazník
Přidáno: 7. 10. 2012
- Velice přehledný, rychlá orientace podle auta, r.v apod.

Karel Kopp
Přidáno: 6. 10. 2012
- Přehlednost sortimentu velký výběr
- Nic

Derdevill
Přidáno: 5. 10. 2012
- Je to předhledne,rychlý výběr zboží.
- Myslim si že žádné

p. Kežovski
Přidáno: 4. 10. 2012
- Velký sortiment zboží i pro starší vozidla.
- Nedokážu posoudit.

tonda.kifi
Přidáno: 4. 10. 2012
- přehlednost a spokojenost s nabízeným sortymentem zboží na všechy značky vozidel.
- slabiny jsem zatím nenašel.Vřele doporučuji..

Sumaher
Přidáno: 2. 10. 2012
- Cena kvalitního výrobku oproti ostatním obchodům.
- Pouze karosářské díly už u Vás nikdy nekoupím.
- Kupoval jsem u Vás nárazník na BMW E46, pro lak. V nabídce byly dva jeden kolem 3000kč druhý kolem 6500kč s popisem že je kvalitní. Je to asi 4 roky. Neseděl úplně přesně, pozěji v něm neseděli světla. S tím jsem si poradil. Ale po 3 letech se z něho odloupal originální lak. Nebyla to chyba lakovny ale kvalita nárazníku hodně špatná.
- Sloupal se černý podklad, kterým byl nárazník lakován při dodání. Škoda že mi vypršela záruční doba. Chtěl jsem Vám to omlátit o hlavy

Petr
Přidáno: 2. 10. 2012
- Nákup zboží z domova.
- Zatím jsem žádné nezjistil. Po objednání zboží jsem byl hned informován a to dále průběžně o stavu zásilky. Před dodáním zásilky jsem byl (což jsem požadoval)tlf. kontaktován s upřesněním místa, kde si zásilku osobně převezmu.

Ověřený zákazník
Přidáno: 1. 10. 2012
- poskytl můj e-mail dalším společnostem a začala mi chodit hromada SPAMU!

Zdeněk
Přidáno: 30. 9. 2012
- dobrá cena
- sortiment
požadovaný sortiment
rychlé vyřízení
dobrá zkušenost
Doporučuji ostatním
Výše uvedené důvody

Nemám
Přidáno: 30. 9. 2012
- Je levný
- Nevim
Personál umí poradit.
Doporučuji ostatním.
Rychlý a přehledný.

Valda
Přidáno: 30. 9. 2012
- Přehledná nabídka,rychlost dodání
nebyla funkční )