
Obchod Autokšeft získal díky spokojenosti ověřených zákazníků prestižní certifikát Ověřeno zákazníky.
Recenzi na tento obchod mohou psát pouze ověření zákazníci - tím máte jistotu pravdivosti recenzí.
Hodnocení lze učinit vyplněním dotazníku spokojenosti, který zákazníkům přijde po nákupu.
Více o službě Ověřeno zákazníky.

Ověřený zákazník
Přidáno: 27. 5. 2013
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
když reklamujete 1 vadný kus ze 4 dodaných, není vhodné zaslat zpět všechny kusy bez označení vadného kusu (u zboží, kde jde funkčnost ověřit pouze po montáži do motoru). Zboží jsme Vám odeslali pro označení vadného kusu, popř. k zaslání POUZE vadného kusu. Díl rádi vyměníme, nebo vrátíme peníze za vadný díl.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

David
Přidáno: 24. 5. 2013
- přijatelná cena
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

René Ryšavý
Přidáno: 23. 5. 2013
- Dá se sehnat velmi rychle a nemusíte se nervovat a zbytečně projíždět pohoné hmoty.Široká nabídka sortimentu a dostupnost.Jsem spokojen i s komunikací.Pokud něco není,dají Vám vědět,nebo nabídnou jiný produkt ve stejné kvalitě.Super.Ušetřili mi spoustu nervu a peněz.
- Je to v reklamačním řádu.Pokud vám dovezli díl který je poškozen,neměli by ste ho převzít.Trošku potíž je v tom že dopravce nemá pouze Vás a nemůže čekat na to,až si zboží přeberete a předním rozděláte.Zboží je velmi precizně zabaleno proti poškození.Spíš bych dával na reklamaci 24 hodin.Je jasné že to taky trochu záleží na dopravci jak zboží srovná proti poškození ale jinak jsem spokojen.Dalo se to ještě zachránit.
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený pane Ryšavý,
děkujeme za kladné hodnocení. Ohledně reklamace poškození zboží při doručování máme bohužel tyto "těsné" termíny od přepravců. Pokud však zjistíte závadu např. až doma, i tak lze záležitost řešit. Reklamace musí být pouze nahlášena v tomto krátkém termínu (do 24h). Na její vyřízování a dokládání dokumentace je již času mnohem více.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

IU
Přidáno: 23. 5. 2013
- rychlost, dobrý katalog
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Jarouš
Přidáno: 22. 5. 2013
- vidím co potřebuji a mám to zobrazeno
- toto jsem jen zkusil a OK
- kupoval jsem prvně o slabinách nevím příště se obrátím na vás
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Honza
Přidáno: 22. 5. 2013
- Cena, sortiment
- Doprava, expedice
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení. Na vylepšování "makáme" do roztrhání těla.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Jura
Přidáno: 22. 5. 2013
- velky sortiment ND pro moje vozidlo
- rychle dodani zbozi
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za kladné hodnocení. Sortiment zboží stále rozšiřujeme.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 21. 5. 2013
- internetove stranky by mely obpovidat skutecnosti
Reakce obchodu Autokšeft:
"Vážený zákazníku,
děkujeme za hodnocení. Rádi bychom znali konkrétnější informace ohledně Vašeho komentáře. Prosím kontaktujte mě na email [email protected]. Děkuji.
S pozdravem
Team Autokseft, s.r.o."

Ověřený zákazník
Přidáno: 20. 5. 2013
- Výhoda je, že si zboží vyberu a objednám v klidu z domova. Zboží je rychle a v pořádku dopraveno až domů.

Ověřený zákazník
Přidáno: 19. 5. 2013
- Slušná cena doprava až domů.
- Možnost lepší indetifikace zboží aby nedocházelo k omylům při obědnávce

hryzzy
Přidáno: 17. 5. 2013
- Některé díly se neprodávají samostatně, ale pouze v kombinaci s jiným dílem. Konkrétně lišta na okno se prodává pouze se sklem. Samotný tento díl prý nelze prodat. Proč kupovat okno, když potřebuju jenom lištu?

farntisek07
Přidáno: 15. 5. 2013
- * Široká nabídka, výborné jednání ze strany obchodu
- * seriozněji vypadající a schopný obchod jsem nenašel
- * dodací služba (DPD)
- * i když s konkrétním řidičem byla domluva výborná
- * 8-11 hodina je pro mě moc široký pojem na dodávku
- * uvítal byl platbu přes PayU - možnost platby přímo z FIO Banky
*Cením si rychlé reakce po objednání (byla sobota)a velice podrobné průběžné informování o stavu objednávky
* Určitě bych jej doporučil
- profesionální jednání se zákazníkem
- nebýt státního svátku, tak i rychlost

Jarda Smrčina
Přidáno: 14. 5. 2013
- Rychlost a komunikace
- Člověk ví přesně jak zásilka postupuje

Vojta
Přidáno: 13. 5. 2013
- Velmi široké nabídka automobilových dílů a součástek. Přehledné stránky. Profesionální přístup.
- Na obchod jsem narazil přes portál heureka.cz a jeho nabídka byla nejlepší v porovnání s ostatními obchody
- Žádné jsem nenašel
Velmi doporučuji