PHILIPS Žárovka W6W 12V 6W W2,1x9,5d PHI 12040VPB2, 12040VPB2
| Výrobce: | PHILIPS |
| Kód: | PHI 12040VPB2 |
| Cena s DPH: | 71,- |
| Doprava: | od 99,- (nad 5 000,- Zdarma) |
| Skladem Skladem ve skladu Doručení na adresu:
Osobní odběr:
Osobní odběr:
| Doručíme: | v pondělí 18. 5. 2026 |
| Osobní odběr (po objednání): | v pátek 15. 5. 2026 |
Parametry
| Typ světla: | Lampa se skleněným soklem |
| Napětí [V]: | 12 |
| Jmenovitý výkon [W]: | 6 |
| Provedení patice žárovky: | W2.1x9.5d |
| EAN: | 8711559524160 8711559524184 |
Philips je a vždy byl lídrem ve vývoji automobilového světlení tak, aby vyhovovalo potřebám motoristů i servisních profesionálů. Sortiment Philips obsahuje 24V halogenové, xenonové a LED osvětlení pro osobní a nákladní automobily, autobusy a těžkou techniku.