PHILIPS Žárovka W6W 12V 6W W2,1x9,5d PHI 12040VPB2, 12040VPB2
PHILIPS Žárovka W6W 12V 6W W2,1x9,5d PHI 12040VPB2, 12040VPB2PHILIPS Žárovka W6W 12V 6W W2,1x9,5d PHI 12040VPB2, 12040VPB2
Výrobce:PHILIPS
Kód:PHI 12040VPB2
Cena s DPH:71,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
Typ světla:Lampa se skleněným soklem
Napětí [V]:12
Jmenovitý výkon [W]:6
Provedení patice žárovky:W2.1x9.5d
EAN:8711559524160
Logo PHILIPS
Philips je a vždy byl lídrem ve vývoji automobilového světlení tak, aby vyhovovalo potřebám motoristů i servisních profesionálů. Sortiment Philips obsahuje 24V halogenové, xenonové a LED osvětlení pro osobní a nákladní automobily, autobusy a těžkou techniku.