PHILIPS Výbojka D4S 42V 35W P32d-5 Xenon Vision PHI 42402VIC1, 42402VIC1
PHILIPS Výbojka D4S 42V 35W P32d-5 Xenon Vision PHI 42402VIC1, 42402VIC1PHILIPS Výbojka D4S 42V 35W P32d-5 Xenon Vision PHI 42402VIC1, 42402VIC1
Výrobce:PHILIPS
Kód:PHI 42402VIC1
Cena s DPH:1 679,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v pondělí 18. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pátek 15. 5. 2026
Parametry
Typ světla:D4S
Typ světla:D4S (Plynová výbojka)
Napětí [V]:42
Jmenovitý výkon [W]:35
Provedení patice žárovky:P32d-5
EAN:8727900364859
Logo PHILIPS
Philips je a vždy byl lídrem ve vývoji automobilového světlení tak, aby vyhovovalo potřebám motoristů i servisních profesionálů. Sortiment Philips obsahuje 24V halogenové, xenonové a LED osvětlení pro osobní a nákladní automobily, autobusy a těžkou techniku.