PHILIPS Výbojka D3S 42V 35W PK32d-5 Xenon Vision PHI 42403VIC1, 42403VIC1
PHILIPS Výbojka D3S 42V 35W PK32d-5 Xenon Vision PHI 42403VIC1, 42403VIC1PHILIPS Výbojka D3S 42V 35W PK32d-5 Xenon Vision PHI 42403VIC1, 42403VIC1
Výrobce:PHILIPS
Kód:PHI 42403VIC1
Cena s DPH:2 049,-
Doprava:od 99,- (nad 5 000,- Zdarma)
Skladem> 4 ks ve skladu
Doručíme:v úterý 19. 5. 2026
Osobní odběr (po objednání):v pondělí 18. 5. 2026
Parametry
Typ světla:D3S
Typ světla:D3S (Plynová výbojka)
Napětí [V]:42
Jmenovitý výkon [W]:35
Provedení patice žárovky:PK32d-5
EAN:8727900364811
Logo PHILIPS
Philips je a vždy byl lídrem ve vývoji automobilového světlení tak, aby vyhovovalo potřebám motoristů i servisních profesionálů. Sortiment Philips obsahuje 24V halogenové, xenonové a LED osvětlení pro osobní a nákladní automobily, autobusy a těžkou techniku.