OE TN4127177
VOLKSWAGEN
Palivový filtr
| VOLKSWAGEN | TN4127177 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
KOLBENSCHMIDT Palivový filtr KLB 50013079
zvětšit
111,-ve skladuTyp filtru: našroubovaný filtrVnitřní průměr 1 [mm]: 62Vnější průměr 2 [mm]: 76Vnitřní průměr 2 [mm]: 72Velikost závitu: M16 x 1,5Výška [mm]: 123EAN:40289770267067890537116250Použitá čísla: 079-FSSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
FIAT71103017122737FORDE7HN9N327AAINTERNATIONAL HARV.150526150564161624A046046E066013E067284E097454E156171E159351G150564J903640J931063PO150564GRENAULT40 33 156 710 (4033156710)50 00 686 589 (5000686589)50 00 686 590 (5000686590)50 00 790 570 (5000790570)50 00 814 227 (5000814227)77 01 017 322 (7701017322)77 01 017 732 (7701017732)SCANIA181646210970326065364624VOLVO1170666721492771241672241672-5 (2416725)2416725243004243004-9 (2430049)2430049382513363931063466987466987-5 (4669875)466987346698754770170168843806884438688879472430047243004-4 (72430044)7243004-9 (72430049)724300447243004980002508125339991203640VOLKSWAGEN2RK127177ATAE127177TN4 127 177 A (TN4127177A)TN4127177AGRALE600500106300070060010980017006011810001STEYR2203 / 7100 (22037100)CASE IH150526150564161624A046046E066013E067284E097454E156171E159351G150564J903640J931063PO150564GLIEBHERR7021295CUMMINS39036404440193DEUTZ-FAHR0118 0597 (01180597)FENDTF119200060010GENERAL MOTORS79848679307815HOLDEN79848679307815ALLIS-CHALMERS4560057520400375208272CATERPILLAR3I 1266 (3I1266)5W 3394 (5W3394)KOMATSU2289116732716111LOMBARDINI21755046DEUTZ0118 0597 (01180597)NEW HOLLANDKE7HN9N327AANAZANS1026VOLVO PENTA3825133Konkurenční kódy