OE SE022165002A
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
AUDISE022165002A
SEATSE 022 165 002 A, SE 0221 65002 A, SE022 165 002A, SE022165002 A, SE022165002A
ŠKODASE022165002A
VOLKSWAGENSE022165002A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 227 mm ABS 15020
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 227 mm ‐ ABS 15020
    339,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 227Vnější průměr [mm]: 227Síla brzdového kotouče [mm]: 10,7Minimální tloušťka [mm]: 9Výška [mm]: 46Ráfek, počet děr: 4Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 61,7Kruhový vývrt ∅ [mm]: 98Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 127EAN:8717109002119FIAT1650025341390104208311438581271738422INNOCENTI438581294385812LANCIA4385812717384229438581294439010SEAT00984377102009843858124385812SE022 165 002A (SE022165002A)ZASTAVA04 208 311 (04208311)04 385 812 (04385812)4208311438581246618703FSO655438512655439010AUTOBIANCHI43858129438581294439010YUGO438581246618703Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 227 mm AT 411130
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 227 mm ‐ AT 411130