OE S108748106A
FORD
Lambda sonda
FORDS108 748 106 A, S108748106A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ESEN SKV Lambda sonda ESN 09SKV002
    zvětšitESEN SKV Lambda sonda ‐ ESN 09SKV002
    969,-ve skladu
  • NGK Lambda sonda NG 92107
    NGK Lambda sonda ‐ NG 92107
    949,-ve skladu
    Lamdasonda: vyhřívanáPočet vedení: 4Délka [mm]: 950EAN:087295921074Použitá číslaOZA836-EE13
    FORD1035 595 (1035595)1053 108 (1053108)112753911334411143 514 (1143514)1148 070 (1148070)1471 423 (1471423)1516 718 (1516718)1673 972 (1673972)196A9G444BA1R83-9G444-AA (1R839G444AA)1S6A 9G444 BA (1S6A9G444BA)1S6F9G444AA256A-9F472-BB (256A9F472BB)256A-9G444-BA (256A9G444BA)2S6A-9F472-BB (2S6A9F472BB)2S6A-9G444-BA (2S6A9G444BA)30 17 524 (3017524)301752437219303S4A-9G444-AB (3S4A9G444AB)45 94 661 (4594661)4594 661 (4594661)5W6A-9G444-B1A (5W6A9G444B1A)5W6A-9G444-BA (5W6A9G444BA)8S6A 9F472 AA (8S6A9F472AA)8V21 9G444 AA (8V219G444AA)8V21 9G444 AB (8V219G444AB)8V21-9G444-AC (8V219G444AC)98 AB 9F472 BB (98AB9F472BB)98AB9G444BBF5MF-9F472-B1B (F5MF9F472B1B)S108 748 007 A (S108748007A)S108 748 106 A (S108748106A)S108 774 8105 A (S1087748105A)S108748004AXR3F-9G444-A1A (XR3F9G444A1A)XR3F-9G444-AA (XR3F9G444AA)XR3F-9G444-B1A (XR3F9G444B1A)XR3F9G444AAXR3F9G444BAYL84-9G444-AC (YL849G444AC)YS6A 9F472 AC (YS6A9F472AC)JAGUARIR83-9G444-A1A (IR839G444A1A)XR 822 998 (XR822998)XR3F-9G444-A1A (XR3F9G444A1A)XR3F-9G444-AA (XR3F9G444AA)XR3F-9G444-B1A (XR3F9G444B1A)XR3F9G444AAXR3F9G444BAXR822998MAZDAAJ05-18-861B (AJ0518861B)CY03-18-861B (CY0318861B)ASTON MARTIN6G33 9G444 AA (6G339G444AA)XR3F-9G444-B1A (XR3F9G444B1A)XR3F9G444BAKonkurenční kódy