OE RF16500250
LANCIA
Brzdový kotouč
| LANCIA | RF.165.002.50, RF16500250 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
DELPHI Brzdový kotouč - 227 mm DF BG2147
zvětšit
399,-ve skladuSrovnávací průměr: 227Typ brzdového kotouče: plnýPočet děr: 4Zkušební značka: E1 90R-02C0967/2533Povrch: olejovánoVnější průměr [mm]: 227Síla brzdového kotouče [mm]: 11Minimální tloušťka [mm]: 9Centrovací průměr [mm]: 61,7Výška [mm]: 45,8EAN:5012759421468FIAT413901042083114377102438581261750619487173842294439010984377102984385812RF.165.002.50 (RF16500250)INNOCENTI438581294385812LANCIA413901042083114377102438581261750619489438581294439010984377102984385812RF.165.002.50 (RF16500250)SE022165002SE022165002BPORSCHE984 377 102 (984377102)984 385 812 (984385812)SEAT0098437710200984385812061750061948165002534139010420831143771024385812538581294439010984377102984385812E02 116 5002 (E021165002)E02 216 5002 (E022165002)RF1 650 0253 (RF16500253)RF16500250SE021165002ASE022165002ASE022165002BZASTAVA42083114385812FSO4385812655438512655439010AUTOBIANCHI413901042083114385812466187036554385126554390109438581294439010YUGO438581246618703Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
FERODO Brzdový kotouč PREMIER - 227 mm FE DDF083
zvětšit
469,-ve skladuSrovnávací průměr: 227Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 227Síla brzdového kotouče [mm]: 10,8Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez šroubuVýška [mm]: 45,8Kruhový vývrt ∅ [mm]: 98Centrovací průměr [mm]: 62Počet děr: 4Jednotka množství: SadaPovrch: olejovánoZkušební značka: R90 homologatedHmotnost [kg]: 6,24Minimální tloušťka [mm]: 9Utahovací moment [Nm]: 86Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 22,5šířka balení [cm]: 22,5Výška balení [cm]: 9,5EAN:5016687108392Použitá čísla: DDF083, DDF083-1Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
FIAT16500253343858124139010420831143858124661870361750655438512655439010717384229438581294439010984377102984385812RF16500250RF16500253INNOCENTI16500253413901042083114385812655438512655439010717384229438581294439010LANCIA165002533438581241390104208311438581261750655438512655439010717384229438581294439010984377102984385812RF16500250PORSCHE984377102984385812SEAT0004208311009843771020098438581206175016500253420831143858125385812984377102984385812RF 165 002 50 (RF16500250)RF 165 002 53 (RF16500253)RF16500250RF16500253SE 0221 65002 A (SE022165002A)SE022165002 A (SE022165002A)SE022165002AZASTAVA04208311413901042083114385812466187036554385126554390109438581294439010DAEWOO655438512655439010VAG4385812FSO061750420831143858126175065543851265543901071738422AUTOBIANCHI41390104208311438581246618703655438512655439010717384229438581294439010TOFAS4208311YUGO43858124661870371738422Konkurenční kódy -
QWP Brzdový kotouč - 228 mm QWP WBD177
499,-ve skladuSrovnávací průměr: 228Výška [mm]: 46Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10,8Velikost závitu: 13,2Minimální tloušťka [mm]: 9Vnější průměr [mm]: 227,5Počet děr: 4Centrovací průměr [mm]: 62Kruhový vývrt ∅ [mm]: 98Použitá čísla: 00984377102, 00984385812, 08.3636.10, 08.3636.10B, 08.3636.14, 16500253, 23-0014, 34385812, 4139010, 4208311, 4385812, 70 91 0616, 71738422, 94385812, 94439010, 984377102, 984385812, C3F030ABE, DDF083, DF1721, PB 1021, PB 1021C, RF16500250, RF1650025053, SE022165002ASkladem ve skladu