OE PO8E0615601P
PORSCHE
Brzdový kotouč
PORSCHEPO8E0615601P
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • QWP Brzdový kotouč - 245 mm QWP WBD284
    zvětšitQWP Brzdový kotouč - 245 mm ‐ QWP WBD284
    609,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 245Výška [mm]: 40Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Velikost závitu: 15Minimální tloušťka [mm]: 8Vnější průměr [mm]: 245Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Použitá číslaBG3673, DDF1232, DF2655, 30 92 3570, 8E0615601B, 23-0748, DF4186, DF4186BP, 8E0615601P, PB 1536, PO8E0615601P, 08.9136.10
    AUDI8E0615601P895 615 601 A (895615601A)8E0615601BPORSCHEPO8E0615601PSEAT895615601A8E0 615 601 P (8E0615601P)8E0 615 601 B (8E0615601B)ŠKODA895615601AVOLKSWAGEN8E0 615 601 P (8E0615601P)8E0 615 601 B (8E0615601B)895 615 601 A (895615601A)VAG895615601AKonkurenční kódy