OE JZW615301M
VAG
Brzdový kotouč
VAGJZW615301M
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • JP GROUP Brzdový kotouč - 239 mm JPG 1163111100
    zvětšitJP GROUP Brzdový kotouč - 239 mm ‐ JPG 1163111100
    609,-ve skladu
  • KAMOKA Brzdový kotouč - 239 mm KAM 103205
    zvětšitKAMOKA Brzdový kotouč - 239 mm ‐ KAM 103205
    479,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 18Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Počet děr: 5Výška [mm]: 35Centrovací průměr [mm]: 65Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 239SEAT6Q06153016Q0 615 301 A (6Q0615301A)ŠKODA6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q0615301A6Q0615301JZW615301MVAG6Q0 615 301 A (6Q0615301A)6Q0 615 301 L (6Q0615301L)JZW615301M6Q0 615 301 (6Q0615301)6Q061530123-0614 (230614)6Q0615301AKonkurenční kódy