OE JZW615301K
AUDI, SEAT, VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
AUDIJZW 615 301K, JZW615301K
SEATJZW 615 301K, JZW615301K
VOLKSWAGENJZW 615 301 K, JZW 615 301K, JZW615301K
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 239 mm ABS 15704
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 239 mm ‐ ABS 15704
    429,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Vnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 19,9Minimální tloušťka [mm]: 18Výška [mm]: 38,5Ráfek, počet děr: 4Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje [mm]: 134EAN:8717109006094AUDI321.615.301C (321615301C)321615301A321615301B841615301SEAT321.698.301C (321698301C)321615301CVOLKSWAGEN321.615.301B (321615301B)321.615.301C (321615301C)321615301A32561528915W06153016N0615301G841615301JZW615301KVAG321 615 301A (321615301A)321 615 301B (321615301B)321 615 301C (321615301C)321 698 301C (321698301C)321.615.301A (321615301A)325 615 2891 (3256152891)6N0 615 301G (6N0615301G)841 615 301 (841615301)841.615.301 (841615301)EICHER104440299OSCA03199Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • BREMBO Brzdový kotouč - 239 mm BRE 09.4765.14
    zvětšitBREMBO Brzdový kotouč - 239 mm ‐ BRE 09.4765.14
    559,-ve skladu
  • BREMBO Brzdový kotouč MAX LINE - 239 mm BRE 09.4765.75
    zvětšitBREMBO Brzdový kotouč MAX LINE - 239 mm ‐ BRE 09.4765.75
    829,-ve skladu
    Krátké informaceFor maximum performance in wet conditions, Brembo Max is the
    affordable grooved and painted disc for the enthusiast.
  • DELPHI Brzdový kotouč - 239 mm DF BG2109
    zvětšitDELPHI Brzdový kotouč - 239 mm ‐ DF BG2109
    469,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 239Typ brzdového kotouče: chlazenýPočet děr: 4Zkušební značka: E1 90R-02C0957/2559Povrch: olejovánoVnější průměr [mm]: 239Síla brzdového kotouče [mm]: 20Minimální tloušťka [mm]: 18Centrovací průměr [mm]: 65Výška [mm]: 39EAN:5012759421086AUDI321 615 301A (321615301A)321 615 301B (321615301B)321 615 301C (321615301C)6N0 615 301G (6N0615301G)841 615 301 (841615301)SEAT321 615 301A (321615301A)321 615 301B (321615301B)321 615 301C (321615301C)841 615 301 (841615301)VOLKSWAGEN321 615 301A (321615301A)321 615 301B (321615301B)321 615 301C (321615301C)6N0615301G841 615 301 (841615301)JZW615301KKonkurenční kódy