OE JZW615301J
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Brzdový kotouč
AUDIJZW 615 301 J, JZW 615 301J, JZW615301J
SEATJZW 615 301 J, JZW 615 301J, JZW615301J
ŠKODAJZW 615 301 J, JZW 615 301J, JZW615301J
VOLKSWAGENJZW 615 301 J, JZW 615 301J, JZW615301J
VAGJZW 615 301 J, JZW 615 301J, JZW615301J
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 288 mm ABS 17521
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 288 mm ‐ ABS 17521
    889,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 288Vnější průměr [mm]: 288Síla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 22Výška [mm]: 49,7Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 154EAN:8717109260304AUDI1K0.615.301K (1K0615301K)1K0.615.301T (1K0615301T)5C0615301A5Q0615301HFORD2631430VWN3CA1125AASEAT1K0.615.301T (1K0615301T)5Q0615301HJZW615301JŠKODA1K0.615.301T (1K0615301T)5Q0615301HJZW615301JVOLKSWAGEN1K0.615.301K (1K0615301K)1K0.615.301T (1K0615301T)5C0615301A5C0615301D5Q0615301HJZW615301JVAG1K0 615 301K (1K0615301K)1K0 615 301T (1K0615301T)5C0 615 301A (5C0615301A)JZW 615 301J (JZW615301J)EICHER104441239OSCA04568CUPRA5Q0615301HKonkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 288 mm AT 425145
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 288 mm ‐ AT 425145