OE F1CZ2C026A
MAZDA
Brzdový kotouč
MAZDAF1CZ-2C-026A, F1CZ2C026A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Brzdový kotouč - 251 mm BO 0986478701
    zvětšitBOSCH Brzdový kotouč - 251 mm ‐ BO 0986478701
    559,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 251Vnější průměr [mm]: 250,5Síla brzdového kotouče [mm]: 9Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 34,5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 55,02Počet děr: 4Povrch: olejovánoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubySplňuje ECE normu: ECE-R90Průměr vývrtu do [mm]: 13EAN:4047024095014Použitá číslaBD615
    MAZDABB4C-26-251C (BB4C26251C)BR74-26-251A (BR7426251A)BB4C-26-251 (BB4C26251)BR74-26-251B (BR7426251B)F1ZZ2C026BF1ZZ2C026ABR74-26-251D (BR7426251D)F1ZZ 2C 026B (F1ZZ2C026B)F1ZZ 2C 026A (F1ZZ2C026A)F1CZ2C026BF1CZ2C026ABR74-26-251E (BR7426251E)Konkurenční kódy