OE BR7426251E
MAZDA
Brzdový kotouč
| MAZDA | BR74-26-251E, BR7426251E |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Brzdový kotouč - 251 mm ABS 16088
zvětšit
449,-ve skladuSrovnávací průměr: 251Vnější průměr [mm]: 250Síla brzdového kotouče [mm]: 9Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 34,5Ráfek, počet děr: 4Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 55Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Průměr náboje [mm]: 135EAN:8717109013559MAZDABB4C-26-251 (BB4C26251)BB4C-26-251B (BB4C26251B)BB4C-26-251C (BB4C26251C)BB4C26251ABB8V26251BR74-26-251A (BR7426251A)BR74-26-251B (BR7426251B)BR74-26-251C (BR7426251C)BR74-26-251D (BR7426251D)BR74-26-251E (BR7426251E)G15Y26251FORD USAF1CZ2C026AF7CZ2C026ABKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Informace o montáži: Important: Observe Fitting Instructions -
ASHIKA Brzdový kotouč - 250 mm ASH 61-03-308C
zvětšit
489,-ve skladuMontovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 250Kruhový vývrt ∅ [mm]: 55Výška [mm]: 35Vnější průměr [mm]: 250Síla brzdového kotouče [mm]: 9Minimální tloušťka [mm]: 8Počet děr: 4Typ brzdového kotouče: plnýZkušební značka: ECE R90 APPROVEDPovrch: lakovánoUtahovací moment [Nm]: 103Pro OE číslo: BB4C26251CEAN:8052553574011FORDF1CZ2C026BMAZDAB53026251CB53026251DBB4C224251BBB4C224251CBB4C26251BB4C26251ABB4C26251BBB4C26251CBB8V224251BB8V26251BR74224251BBR74224251EBR7426251BR7426251ABR7426251BBR7426251CBR7426251EF1CZ2C026BF1ZZ2C026AG15Y26251MITSUBISHIBB4C224251BBB4C26251BMERCURYF1CZ2C026BFORD USAF1CZ2C026AFORD ASIA & OCEANIAB53026251AKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
ATE Brzdový kotouč - 251 mm AT 409131