OE BAC141025B
VOLKSWAGEN
Sada spojky
| VOLKSWAGEN | BAC 141 025 B, BAC141025B |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
LuK Spojková sada RepSet LK 623012906
zvětšit
3 559,-ve skladuPrůměr [mm]: 230Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s vypínacím ložiskemEAN:40051080787664005108061393VOLKSWAGEN091141165A029141031D029141031F029198141A029198141X088 141 165 (088141165)088 141 165 B (088141165B)088 141 165 C (088141165C)088141165088141165B088141165C091 141 165 (091141165)091 141 165 A (091141165A)091 141 165 B (091141165B)091 141 165 D (091141165D)091141165025 141 025 A (025141025A)091141165B091141165D113 141 165 A (113141165A)113 141 165 B (113141165B)113 141 165 C (113141165C)113 141 165 D (113141165D)113141165A113141165B113141165C113141165D5W0 141 165 (5W0141165)5W0141165BAC 141 025 B (BAC141025B)BAC141025B029141031B029141031C025 141 031 G (025141031G)025 141 031 DX (025141031DX)025 141 031 D (025141031D)025 141 025 (025141025)025141025025141025A025141031D025141031DX025141031G029 141 025 (029141025)029 141 025 A (029141025A)029 141 025 B (029141025B)029 141 025 C (029141025C)029 141 025 D (029141025D)029 141 031 A (029141031A)029141031A029141031029141025D029141025C029141025B029141025A029141025029 198 141 X (029198141X)029 198 141 A (029198141A)029 141 031 F (029141031F)029 141 031 D (029141031D)029 141 031 C (029141031C)029 141 031 B (029141031B)029 141 031 (029141031)Konkurenční kódySkladem ve skladu