OE A6112030175
MERCEDES-BENZ
Termostat chladiva
MERCEDES-BENZA611 203 01 75, A6112030175
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • CALORSTAT by Vernet Termostat chladiva CSV TH6848.87J
    zvětšitCALORSTAT by Vernet Termostat chladiva ‐ CSV TH6848.87J
    1 209,-ve skladu
  • GATES Termostat - chladivo GT TH36187G1
    zvětšitGATES Termostat - chladivo ‐ GT TH36187G1
    599,-u výrobce
    MERCEDES-BENZA6112030175A611200011561120001156112030175Konkurenční kódy
  • MAGNETI MARELLI Termostat chladiva MAG 352317100030
    zvětšitMAGNETI MARELLI Termostat chladiva ‐ MAG 352317100030
    609,-ve skladu
    Nahrazuje352317000030, 352049887000
  • MAHLE Termostat chladiva MAO TH 10 87
    zvětšitMAHLE Termostat chladiva ‐ MAO TH 10 87
    1 209,-ve skladu
    Otevírací teplota [°C]: 87Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímšířka balení [cm]: 11,20Délka balení [cm]: 12,0Výška balení [cm]: 15,70Hmotnost netto [g]: 320EAN:4250192943937Použitá čísla2.421.87.355, 70809198, 70807828, 2.421.87
  • MAHLE Termostat chladiva MAO TX 476 87D
    zvětšitMAHLE Termostat chladiva ‐ MAO TX 476 87D
    599,-ve skladu
    Otevírací teplota [°C]: 87Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímPrůměr 2 [mm]: 33Průměr [mm]: 42Výška 1 [mm]: 24Výška 2 [mm]: 34,2šířka balení [cm]: 6,70Hmotnost netto [g]: 79Délka balení [cm]: 8,7Výška balení [cm]: 9,20EAN:4057635200127Použitá čísla72529851