OE A5TA6292G
MITSUBISHI
MITSUBISHIA 5 TA 6292 G, A5TA6292G
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • AS-PL Alternátor APL A3056
    zvětšitAS-PL Alternátor ‐ APL A3056
    2 729,-ve skladu
  • AS-PL Alternátor APL A5024
    zvětšitAS-PL Alternátor ‐ APL A5024
    3 019,-ve skladu
  • AS-PL Alternátor APL A3056PR
    zvětšitAS-PL Alternátor ‐ APL A3056PR
  • AS-PL Alternátor APL A6508PR
    zvětšitAS-PL Alternátor ‐ APL A6508PR
    Kvalita, jakost: PREMIUM LINEřemenice: s řemenicíNapětí [V]: 12Generátor-nabíjecí proud [A]: 90Výměnný díl bez zástavy EAN:5902129092001MITSUBISHIA005TA6392CA1TA3392A001TA3392A001TA3392AA001TA3392CA005TA6292CA005TA6292FA005TA6292GA005TA6292ZEA005TA6292ZEBA005TA6392A005TA6392AA1TA3392AA005TA6392BA5TA6392CA5TA6392BA5TA6392AA5TA6392A5TA6292ZEBA5TA6292GA5TA6292FA5TA6292CA1TA3392CPEUGEOT96385441809638544280963854458096428794805705GZ9642879680964287978096496116809649611780964961188096543430809656955880965695628096650679809665577480963854368057020000005702A25702A35702A45702C85702C95702F05702K357056C57056D57056E57058A57058C57058E5705AN5705AP5705AQ5705AW5705EN5705FA953854418096385435809638543780Konkurenční kódy
    Kvalita, jakost: PREMIUM LINEřemenice: s řemenicíNapětí [V]: 12Generátor-nabíjecí proud [A]: 70Výměnný díl bez zástavy EAN:5902129120155MITSUBISHIA001TA3392A001TA3392AA001TA3392CA005TA6292A005TA6292CA005TA6292FA005TA6292GA005TA6292ZEA005TA6292ZEBA1TA3392A1TA3392AA1TA3392CA5TA6292A5TA6292CA5TA6292FA5TA6292GA5TA6292ZEBA5TA6292ZECPEUGEOT5702A25702AN5702C75702C85702L257056C57058A5705AN5705AP5705GZ953854418096385435809638544180964287948096428799809644904680965695588096655774809844904680Konkurenční kódy
  • BOSCH Alternátor BO 0986049690
    zvětšitBOSCH Alternátor ‐ BO 0986049690
    CITROËN5705 GZ (5705GZ)5705 AP (5705AP)5705 8A (57058A)5705 6C (57056C)5702 C8 (5702C8)5702 A2 (5702A2)MITSUBISHIA 005 TA 6292 F (A005TA6292F)A 005 TA 6292 C (A005TA6292C)A 005 TA 6292 G (A005TA6292G)A 005 TA 6292 ZE (A005TA6292ZE)A 005 TA 6292 ZEB (A005TA6292ZEB)A 5 TA 6292 C (A5TA6292C)A 5 TA 6292 F (A5TA6292F)A 5 TA 6292 ZEB (A5TA6292ZEB)A 5 TA 6292 G (A5TA6292G)PEUGEOT5705 AP (5705AP)9656 955 880 (9656955880)9642 879 480 (9642879480)9638 543 580 (9638543580)96 655 774 80 (9665577480)96 569 558 80 (9656955880)96 428 794 80 (9642879480)96 385 441 80 (9638544180)96 385 435 80 (9638543580)9538 544 180 (9538544180)95 385 441 80 (9538544180)5705 GZ (5705GZ)5705 8A (57058A)5705 6C (57056C)5702 C8 (5702C8)5702 A2 (5702A2)Konkurenční kódy
  • ELSTOCK Alternátor ELS 28-4958
    zvětšitELSTOCK Alternátor ‐ ELS 28-4958
    Generátor-nabíjecí proud [A]: 70Provedení palubní sítě: pro vozidla s 12V palubní sítíNapětí [V]: 12řemenice: s vícenásobnou řemenicířemenice - ∅ [mm]: 49Počet žeber: 6Provedení zástrčky - ID: 0129Netto váha [kg]: 4,7EAN:5704651040358CITROËN5705GZ57056C5705AP964287948057058A9644904680MITSUBISHIA5TA6292FA005TA6292FA005TA6292GA005TA6292ZEBA5TA6292GA5TA6292ZEBA5TA6292ZECPEUGEOT57056C5705GZ57058A5705AP5702L29638544180Konkurenční kódy
  • ERA Alternátor ERA 209438A
    zvětšitERA Alternátor ‐ ERA 209438A