OE A0061531428
MERCEDES-BENZ
| MERCEDES-BENZ | A 006 153 14 28, A006 153 14 28, A006 1531 428, A0061531428 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Snímač plnicího tlaku BO 0261230191
zvětšit
559,-ve skladuEAN:4047024597204Použitá čísla: DS-S3Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Nahrazuje: 0 261 230 141
CALORSTAT by Vernet Senzor tlaku sacího potrubí CSV MS0113
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
DELPHI Senzor tlaku sacího potrubí DF PS10136
EPS (facet) Snímač barometrického tlaku vzduchu EPS 10.3102
549,-ve skladuTlak od [kPa]: 10Tlak do [kPA]: 265Výstupní napětí od [V]: 0,314Výstupní napětí do [V]: 4,75EAN:8012510006542Použitá čísla: EPS 1.993.102, KW 493 102Skladem ve skladu
ERA Senzor tlaku sacího potrubí ERA 550142A
399,-ve skladuVolitelné Počet pólů: 3Tvar zásuvky: oválnýTlak od [kPa]: 10Tlak do [kPA]: 265Hmotnost [kg]: 0,016Alternativní sada opravy: 550142EAN:8053379054633MERCEDES-BENZA 0 016 146 V0 01 (A0016146V001)004 153 31 28 (0041533128)006 153 14 28 (0061531428)A 004 153 31 28 (A0041533128)A 006 153 14 28 (A0061531428)0 016 146 V0 01 (0016146V001)MITSUBISHIMB16244349VOLKSWAGEN2E0 906 051 A (2E0906051A)Konkurenční kódySkladem ve skladu