OE A0042031075
MERCEDES-BENZ
Termostat chladiva
| MERCEDES-BENZ | A 004 203 10 75, A004 203 10 75, A0042031075 |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
CALORSTAT by Vernet Termostat chladiva CSV TH5699.85J
zvětšit
259,-ve skladuOtevírací teplota [°C]: 85Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s těsněnímPrůměr [mm]: 66,6Průměr 2 [mm]: 42,0Výška 1 [mm]: 30,5Výška 2 [mm]: 8,1EAN:3531650005697MERCEDES-BENZ0042031075A6042030075A6012000015A0042031075A0032039975604203007560120000150032039975SSANGYONG60620305756062030275Konkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v úterý 19. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pondělí 18. 5. 2026 odpoledne
DENSO Termostat chladiva DEN DTM85251
zvětšit
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
ERA Termostat chladiva ERA 350128A