OE 8V0598625C
VAG
Náboj kola, sada ložiska kola
VAG8V0 598 625 C, 8V0598625C
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ESEN SKV Sada ložiska kola ESN 29SKV040
    zvětšitESEN SKV Sada ložiska kola ‐ ESN 29SKV040
    869,-ve skladu
  • FEBEST Náboj kola FBS 2382-003
    zvětšitFEBEST Náboj kola ‐ FBS 2382-003
    2 179,-ve skladu
  • KAMOKA Sada ložiska kola KAM 5500066
    zvětšitKAMOKA Sada ložiska kola ‐ KAM 5500066
    999,-ve skladu
  • KAMOKA Sada ložiska kola KAM 5500171
    zvětšitKAMOKA Sada ložiska kola ‐ KAM 5500171
    1 129,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s integrovaným ABS senzoremRáfek, počet děr: 5AUDI8V0 498 625 A (8V0498625A)8S0 498 625 (8S0498625)8S0 498 625 A (8S0498625A)SEAT5Q0407621D5Q0407621G8V0 498 625 A (8V0498625A)8V0498625A8S0498625A8S0 498 625 A (8S0498625A)8V0598625C8S04076218S0498625ŠKODA8S0 498 625 A (8S0498625A)8S0498625A8S04076218S04986255Q0407621G8V0598625C8V0 498 625 A (8V0498625A)8V0598625A8V0498625AVOLKSWAGEN8S0 498 625 A (8S0498625A)5QD 407 621 A (5QD407621A)8V0 498 625 A (8V0498625A)VAG5Q0407621A8V0598625C8V0598625A8V0498625A8S04076218S04986258S0498625A5Q0407621G5Q0407621DKonkurenční kódy
  • LORO Náboj kola LOR 141-01-083
    zvětšitLORO Náboj kola ‐ LOR 141-01-083
    Montovaná strana: levá přední nápravapravá přední nápravaRáfek, počet děr: 5Vnější průměr [mm]: 136Vnitřní průměr [mm]: 29Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Montáž/demontáž musí provést odborný personál! VAG5Q0 407 621 A (5Q0407621A)5Q0 407 621 D (5Q0407621D)5Q0 407 621 E (5Q0407621E)5Q0 407 621 F (5Q0407621F)5Q0 407 621 G (5Q0407621G)5Q0407621A5Q0407621D5Q0407621E5Q0407621F5Q0407621G5WA 407 621 A (5WA407621A)5WA 407 621 B (5WA407621B)5WA407621A5WA407621B8S0 498 625 (8S0498625)8S0 498 625 A (8S0498625A)8S04986258S0498625A8V0 498 625 A (8V0498625A)8V0 598 625 C (8V0598625C)8V0498625A8V0598625CKonkurenční kódy