OE 8R0698151AF
AUDI
Sada brzdových destiček
AUDI8R0 698 151 AF, 8R0698151AF
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 50-00-0930
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 50-00-0930
    759,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osašířka [mm]: 193,1Výška [mm]: 76,4Tloušťka / síla [mm]: 19,9Uzavírací výstražný kontakt: není určeno pro uzavírací výstražný ukazatelWVA číslo: 25160Brzdový systém: TevesWVA číslo: 25161Pro OE číslo: 4H0698151EEAN:8052553298382AUDI4H0698151E4H0698151H4H0698151L4H0698151N8R0698151AF8R0698151F8R0698151RSEAT4H0698151E4H0698151H4H0698151L4H0698151N8R0698151F8R0698151RŠKODA4H0698151E4H0698151H4H0698151L4H0698151N8R0698151F8R0698151RVOLKSWAGEN4H0698151E4H0698151H4H0698151L4H0698151N8R0698151F8R0698151RKonkurenční kódy
  • BREMBO Sada brzdových destiček BRE P85128
    zvětšitBREMBO Sada brzdových destiček ‐ BRE P85128
    1 619,-ve skladu
    šířka [mm]: 193Tloušťka / síla [mm]: 20Výška [mm]: 76Uzavírací výstražný kontakt: pro uzavírací výstražný ukazatelDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímBrzdový systém: TevesDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s Kolbenclipem s krycím plechemWVA číslo: 25160 25161EAN:8020584104019Použitá čísla25160, 25161, D1546 8754, D15468754
  • HELLA PAGID Sada brzdových destiček HPG 8DB 355 016-021
    zvětšitHELLA PAGID Sada brzdových destiček ‐ HPG 8DB 355 016-021
    1 909,-ve skladu
    šířka [mm]: 193,1Výška [mm]: 76,4Tloušťka / síla [mm]: 19,9Uzavírací výstražný kontakt: není určeno pro uzavírací výstražný ukazatelWVA číslo: 25160Brzdový systém: TevesHmotnost [kg]: 3,32číslo technické informace: T2092EAN:4082300360332Použitá čísla25160, 25161, 8754D1546, T2092
  • KRAFT AUTOMOTIVE Sada brzdových destiček KRF 6000039
    879,-ve skladu
  • OPTIMAL Sada brzdových destiček OPT BP-12723
    zvětšitOPTIMAL Sada brzdových destiček ‐ OPT BP-12723
    519,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaTloušťka / síla [mm]: 19,3šířka [mm]: 192,9Výška [mm]: 76,4Výška 1 [mm]: 76,5Uzavírací výstražný kontakt: pro uzavírací výstražný ukazatel bez výstražného uzavíracího kontaktuBrzdový systém: ATEEAN:4058787130539Použitá čísla25161, 25160
    Nahrazuje12723
    AUDI8R0 698 151 R (8R0698151R)8R0 698 151 F (8R0698151F)8R0 698 151 AF (8R0698151AF)4H698151H4H0698151EKonkurenční kódy