OE 8N0615301A
VAG
Brzdový kotouč
VAG8N0 615 301 A, 8N0 615 301A, 8N0615301A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 312 mm ABS 17058
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 312 mm ‐ ABS 17058
    989,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 312Vnější průměr [mm]: 312Síla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 23Výška [mm]: 34Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 65Kruhový vývrt ∅ [mm]: 100Povrch: nátěrPrůměr náboje [mm]: 146EAN:8717109023107AUDI6R0615301B6R0615301E8L0.615.301 (8L0615301)8N0.615.301A (8N0615301A)SEAT6R0615301B6R0615301E8L0.615.301 (8L0615301)8L0.615.301A (8L0615301A)8N0615301AJZW615301GŠKODA8L0.615.301 (8L0615301)8N0.615.301A (8N0615301A)VOLKSWAGEN6R0615301B6R0615301E8L0.615.301 (8L0615301)8N0.615.301A (8N0615301A)JZW615301GVAG6R0 615 301B (6R0615301B)8L0 615 301 (8L0615301)8L0 615 301A (8L0615301A)8N0 615 301A (8N0615301A)JZW 615 301G (JZW615301G)EICHER104440859OSCA06458Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ATE Brzdový kotouč - 310 mm AT 425123
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 310 mm ‐ AT 425123