OE 8K0698451F
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Sada brzdových destiček
AUDI8K0 698 451 F, 8K0 698 451F, 8K0698451F
SEAT8K0698451F
ŠKODA8K0698451F
VOLKSWAGEN8K0 698 451 F, 8K0698451F
VAG8K0 698 451 F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37588
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 37588
    559,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 116,4Výška 1 [mm]: 58,5Tloušťka/síla 1 [mm]: 17,5Brzdový systém: LUCAS/TRWUzavírací výstražný kontakt: bez integrovaného snímače opotřebeníEAN:8717109545128AUDI8K0.698.451 (8K0698451)8K0.698.451A (8K0698451A)8K0698151K8K0698451B8K0698451C8K0698451D8K0698451E8K0698451F8K0698451GVAG8K0 698 151K (8K0698151K)8K0 698 451 (8K0698451)8K0 698 451A (8K0698451A)8K0 698 451B (8K0698451B)8K0 698 451C (8K0698451C)8K0 698 451D (8K0698451D)8K0 698 451E (8K0698451E)EICHER101441699OSCA18205Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ASHIKA Sada brzdových destiček ASH 51-00-0908
    zvětšitASHIKA Sada brzdových destiček ‐ ASH 51-00-0908
    529,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaTloušťka / síla [mm]: 17,5Délka [mm]: 116,4Výška 1 [mm]: 58,8Brzdový systém: TRWWVA číslo: 24606Pro OE číslo: 8K0698451AEAN:8052553302881AUDI8K0 698 451 A (8K0698451A)8K0698451A8K0698451B8K0698451C8K0698451F8K0698451GVOLKSWAGEN8K0698451F8KO698451BKonkurenční kódy