OE 8K0407182AS2
AUDI
Uložení řídicího mechanismu, držák příčného stabilizátoru
AUDI8K0 407 182 A S2
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • FEBI Uložení řídicího mechanismu FB 186562
    2 469,-u výrobce
    Montovaná strana: přední osaMateriál: Guma / kovovýHmotnost [kg]: 1,952Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s pryžovými ložiskyEAN:4054224865620AUDI4E0 407 181 B (4E0407181B)4E0 407 181 B S2 (4E0407181BS2)8K0 407 182 A (8K0407182A)8K0 407 182 A S2 (8K0407182AS2)8K0 407 182 B (8K0407182B)8K0 407 182 B S2 (8K0407182BS2)8K0 407 183 D (8K0407183D)8K0 407 183 D S2 (8K0407183DS2)8K0 407 183 F (8K0407183F)8K0 407 183 F S2 (8K0407183FS2)8K0 407 183 G (8K0407183G)8K0 407 183 G S2 (8K0407183GS2)8K0 407 515 (8K0407515)8K0 407 515 S2 (8K0407515S2)8K0 411 327 A (8K0411327A)8K0 411 327 A S2 (8K0411327AS2)Konkurenční kódy
    Všeobecné informaceNámi dodané výrobky jsou výhradně určeny k použití
    v souladu s jejich určením. Namontování smí provádět
    pouze vyškolený odborný personál. Výrobky se pravideln
    dodávají bez návodu k montáži.
  • SWAG Uložení řídicího mechanismu SWG 33 11 0464
    2 959,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaMateriál: Guma / kovovýHmotnost [kg]: 1,952Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s pryžovými ložiskyEAN:4054228865626AUDI4E0 407 181 B (4E0407181B)4E0 407 181 B S2 (4E0407181BS2)8K0 407 182 A (8K0407182A)8K0 407 182 A S2 (8K0407182AS2)8K0 407 182 B (8K0407182B)8K0 407 182 B S2 (8K0407182BS2)8K0 407 183 D (8K0407183D)8K0 407 183 D S2 (8K0407183DS2)8K0 407 183 F (8K0407183F)8K0 407 183 F S2 (8K0407183FS2)8K0 407 183 G (8K0407183G)8K0 407 183 G S2 (8K0407183GS2)8K0 407 515 (8K0407515)8K0 407 515 S2 (8K0407515S2)8K0 411 327 A (8K0411327A)8K0 411 327 A S2 (8K0411327AS2)Konkurenční kódy