OE 8J0698151F
VAG
Sada brzdových destiček
| VAG | 8J0 698 151 F, 8J0 698 151F, 8J0698151F |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 37613
zvětšit
639,-ve skladuŠířka 1 [mm]: 155,1Výška 1 [mm]: 72,8Tloušťka/síla 1 [mm]: 20,4Brzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 180Omezení výrobce: ATEUzavírací výstražný kontakt: s integrovaným snímačem opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1EAN:8717109577860AUDI8J0.698.151A (8J0698151A)8J0.698.151F (8J0698151F)8J0698151N8P06981518P0698151ASEAT8J0698151FVOLKSWAGEN8J0698151F8P0698151VAG8J0 698 151A (8J0698151A)8J0 698 151F (8J0698151F)8P0 698 151A (8P0698151A)OSCA40840Konkurenční kódySkladem ve skladu