OE 8J0698151F
ŠKODA
Sada brzdových destiček
ŠKODA8J0 698 151 F, 8J0698151F
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BOSCH Sada brzdových destiček BO 0986494550
    zvětšitBOSCH Sada brzdových destiček ‐ BO 0986494550
    1 429,-ve skladu
    Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s krycím plechem s montážním návodemčíslo výrobku doporučeného příslušenství: 1987474432 1987474408Výrobek musí být určen u vozidla nebo motoru Materiál: Low-metallicZkušební značka: ECE-R90WVA číslo: 23912Tloušťka / síla [mm]: 19,9Výška 1 [mm]: 73Výška 2 [mm]: 73,1Šířka 1 [mm]: 155,4Šířka 2 [mm]: 156,4EAN:4047025290975Použitá číslaE9-90R-02A1425/6079, E9 90R-02A1080/0708, BP1471, 23801, 23912
    Nahrazuje0 986 495 356
    AUDI8P06981518J0 698 151 A (8J0698151A)8J0 698 151 F (8J0698151F)8P0 698 151 (8P0698151)8P0 698 151 A (8P0698151A)8PD 069 815 1A (8PD0698151A)SEAT8PD 069 815 1A (8PD0698151A)8P06981518P0 698 151 (8P0698151)8J0 698 151 F (8J0698151F)ŠKODA8P06981518PD 069 815 1A (8PD0698151A)8P0 698 151 (8P0698151)8J0 698 151 F (8J0698151F)VOLKSWAGEN8P06981518PD 069 815 1A (8PD0698151A)8J0 698 151 A (8J0698151A)8J0 698 151 F (8J0698151F)8P0 698 151 (8P0698151)Konkurenční kódy