OE 8J0698151A
ŠKODA
Sada brzdových destiček
ŠKODA8J0698151A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • BREMBO Sada brzdových destiček BRE P85129
    zvětšitBREMBO Sada brzdových destiček ‐ BRE P85129
    1 089,-ve skladu
    Tloušťka / síla [mm]: 20Výška [mm]: 73Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuDoplňkový vyrobek / doplňkové info: s příslušenstvímBrzdový systém: TevesVarovný odstup [mm]: 184Šířka 1 [mm]: 155Šířka 2 [mm]: 156Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s Kolbenclipem s krycím plechemPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1WVA číslo: 23912 23913 24021EAN:8020584109601Použitá čísla23912, 23913, 24021, D1359 8468, D13598468
  • BREMBO Sada brzdových destiček BREMBO XTRA LINE BRE P85129X
    zvětšitBREMBO Sada brzdových destiček BREMBO XTRA LINE ‐ BRE P85129X
    1 729,-ve skladu
    Tloušťka / síla [mm]: 20Výška [mm]: 73Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuDoplňkový vyrobek / doplňkové info: bez příslušenstvíBrzdový systém: TevesVarovný odstup [mm]: 184Šířka 1 [mm]: 155Šířka 2 [mm]: 156Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s Kolbenclipem s krycím plechemPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1WVA číslo: 23912 23913 24021EAN:8020584069424Použitá čísla23912, 23913, 24021, D1359 8468
    Všeobecné informaceBrembo Xtra: the perfect brake pad for Brembo Xtra and
    Brembo Max brake discs.
  • KAMOKA Sada brzdových destiček KAM JQ101218
    zvětšitKAMOKA Sada brzdových destiček ‐ KAM JQ101218
    499,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaTloušťka / síla [mm]: 20Výška [mm]: 73Pro OE číslo: 8J0698151APočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1Uzavírací výstražný kontakt: včetně uzavíracího výstražného kontaktuBrzdový systém: ATEVarovný odstup [mm]: 175Šířka 1 [mm]: 155Šířka 2 [mm]: 156EAN:5901779817606SEAT8J0698151F8J0698151A8P0698151ŠKODA8J0698151F8J0698151A8P0698151VAG8J0698151F8J0698151A8J0 698 151 F (8J0698151F)8J0 698 151 A (8J0698151A)8P0 698 151 (8P0698151)8P0698151Konkurenční kódy
  • QUARO Sada brzdových destiček QAR QP2121
    zvětšitQUARO Sada brzdových destiček ‐ QAR QP2121
    779,-ve skladu
    šířka [mm]: 155Výška [mm]: 72,9Tloušťka / síla [mm]: 20,4Uzavírací výstražný kontakt: s integrovaným kontaktem výstrahy opotřebeníPočet ukazatelů opotřebení [na nápravu]: 1Brzdový systém: TevesEAN:5902659710871AUDI8J0698151A8J0698151F8P06981518P0698151AGMC2391301SEAT8J0698151A8J0698151F8P06981518P0698151AŠKODA8J0698151A8J0698151F8P06981518P0698151AVOLKSWAGEN8J0698151A8J0698151F8P06981518P0698151AEICHER101441589Konkurenční kódy