OE 8E0615601P
AUDI (FAW)
Brzdový kotouč
AUDI (FAW)8E0 615 601 P
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • MEYLE Brzdový kotouč - 245 mm ME 115 523 0030
    zvětšitMEYLE Brzdový kotouč - 245 mm ‐ ME 115 523 0030
    439,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Vnější průměr [mm]: 245Výška [mm]: 40Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,3Počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýPožadovaný počet kusů: 2EAN:4040074207284Použitá číslaMBD1805
  • MEYLE Brzdový kotouč MEYLE-PD - 245 mm ME 115 523 0030/PD
    zvětšitMEYLE Brzdový kotouč MEYLE-PD - 245 mm ‐ ME 115 523 0030/PD
    529,-ve skladu
    Kvalita, jakost: PremiumMontovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Vnější průměr [mm]: 245Výška [mm]: 40Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Vrtáni šroubu kola - ∅ [mm]: 15,3Počet děr: 5Typ brzdového kotouče: plnýPovrch: Zinek-lamela-potažení (povrch)Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: se šroubyPožadovaný počet kusů: 2EAN:4040074207260Použitá číslaMBD1805PD
    AUDI8E0 615 601 P (8E0615601P)8E0 615 601 B (8E0615601B)8E0 615 601 A (8E0615601A)SEAT8E0 615 601 P (8E0615601P)AUDI (FAW)8E0 615 601 P (8E0615601P)Konkurenční kódy