OE 8E0615601B
ŠKODA
Brzdový kotouč
ŠKODA8E0 615 601B, 8E0615601B
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • KAMOKA Brzdový kotouč - 245 mm KAM 1031112
    zvětšitKAMOKA Brzdový kotouč - 245 mm ‐ KAM 1031112
    479,-ve skladu
    Montovaná strana: zadní nápravaSrovnávací průměr: 245Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Počet děr: 5Výška [mm]: 40Centrovací průměr [mm]: 68Povrch: nátěrVnější průměr [mm]: 245SEAT895615601A8E0615601B8E0615601PŠKODA895615601A8E0615601B8E0615601PVAG853615601895 615 601 A (895615601A)895615601A8A06156018E0 615 601 B (8E0615601B)8E0 615 601 P (8E0615601P)8E0615601B8E0615601PKonkurenční kódy