OE 8E0615301R
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG, AUDI (FAW)
Brzdový kotouč
AUDI8E0 615 301 R, 8E0 615 301R, 8E0.615.301R, 8E0615301R
SEAT8E0 615 301 R, 8E0 615 301R, 8E0.615.301R, 8E0615301R
ŠKODA8E0 615 301 R, 8E0 615 301R, 8E0.615.301R, 8E0615301R
VOLKSWAGEN8E0 615 301 R, 8E0 615 301R, 8E0.615.301R, 8E0615301R
VAG8E0 615 301 R, 8E0 615 301R, 8E0615301R
AUDI (FAW)8E0 615 301 R, 8E0615301R
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Brzdový kotouč - 312 mm ABS 16930
    zvětšitA.B.S. Brzdový kotouč - 312 mm ‐ ABS 16930
    1 019,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 312Vnější průměr [mm]: 312Síla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 23Výška [mm]: 46,5Ráfek, počet děr: 5Typ brzdového kotouče: chlazenýCentrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Průměr náboje [mm]: 149EAN:8717109021899AUDI4B0.615.301A (4B0615301A)8D0.615.301J (8D0615301J)8E0.615.301R (8E0615301R)SEAT8E0.615.301R (8E0615301R)ŠKODA3B0.615.301B (3B0615301B)4B0.615.301A (4B0615301A)4B0.615.301C (4B0615301C)8D0.615.301J (8D0615301J)8E0.615.301R (8E0615301R)VOLKSWAGEN3B0.615.301B (3B0615301B)4B0.615.301A (4B0615301A)4B0615301C8D0.615.301J (8D0615301J)8E0.615.301R (8E0615301R)VAG3B0 615 301B (3B0615301B)4B0 615 301A (4B0615301A)4B0 615 301C (4B0615301C)8D0 615 301J (8D0615301J)8E0 615 301R (8E0615301R)EICHER104440919OSCA06460Konkurenční kódy
    Informace o montážiImportant: Observe Fitting Instructions
  • ASHIKA Brzdový kotouč - 312 mm ASH 60-00-0915
    zvětšitASHIKA Brzdový kotouč - 312 mm ‐ ASH 60-00-0915
    1 139,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 312Vnější průměr [mm]: 312Výška [mm]: 46,2Typ brzdového kotouče: chlazenýSíla brzdového kotouče [mm]: 25Minimální tloušťka [mm]: 23Počet děr: 5,1EAN:8052553281643AUDI4B0615301C8D0615301J8E0615301R3B0615301B4B0615301AROVERD1395SEAT8D0615301J8E0615301R4B0615301AŠKODA8D0615301J8E0615301R4B0615301A3B0615301B4B0615301CVOLKSWAGEN8E0615301R4B0615301C4B0615301A8D0615301J3B0615301BVAG3B0615301B4B0615301A8E0615301R8D0615301JKonkurenční kódy
  • ATE Brzdový kotouč - 312 mm AT 425137
    zvětšitATE Brzdový kotouč - 312 mm ‐ AT 425137