OE 8E0498201E
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Sada manžety hnacího hřídele
| AUDI | 8E0498201E |
| SEAT | 8E0 498 201 E, 8E0498201E |
| ŠKODA | 8E0 498 201 E, 8E0498201E |
| VOLKSWAGEN | 8E0 498 201 E, 8E0498201E |
| VAG | 8E0498201E |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
Vyberte výrobce...
LÖBRO Sada manžety hnacího hřídele LOB 305122
zvětšit
489,-ve skladuVnitřní průměr 1 [mm]: 24Vnitřní průměr 2 [mm]: 99Výška [mm]: 119Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: s víčkemDruh kloubu: diskový kloubVrt - ∅ [mm]: 8,60Počet děr: 6Kruhový vývrt ∅ [mm]: 86Materiál vlnovce: Guma / kovovýNový díl Doplňkový vyrobek / doplňkové info: s tukemEAN:4019064789970AUDI8E0498201ESEAT8E0498201EŠKODA8E0498201EVOLKSWAGEN8E0498201EVAG8E0498201EKonkurenční kódySkladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
VAICO Sada manžety hnacího hřídele VAC V10-6243
zvětšit
299,-ve skladuMontovaná strana: mechanická převodovkapřední osaDélka [mm]: 115Výška [mm]: 83Vnitřní průměr 1 [mm]: 34Vnitřní průměr 2 [mm]: 80Sada úplná EAN:404600136050304046001360503AUDI3B0 498 201 (3B0498201)3B0 498 201 A (3B0498201A)8E0 498 201 (8E0498201)SEAT8E0 498 201 (8E0498201)3B0 498 201 (3B0498201)3B0 498 201 A (3B0498201A)8E0 498 201 E (8E0498201E)ŠKODA8E0 498 201 (8E0498201)3B0 498 201 A (3B0498201A)8E0 498 201 E (8E0498201E)3B0 498 201 (3B0498201)VOLKSWAGEN8E0 498 201 (8E0498201)171407297C8A04982013B0 498 201 (3B0498201)8E0 498 201 E (8E0498201E)3B0 498 201 A (3B0498201A)VAG8E04982013B0 498 201 (3B0498201)3B0 498 201 A (3B0498201A)3B04982013B0498201A8E0 498 201 (8E0498201)Konkurenční kódySkladem ve skladu