OE 8E0407506E
AUDI, SEAT, ŠKODA, VOLKSWAGEN, VAG
Rameno zavěšení kol, sada na opravu příčného závěsného ramena, rameno nápravy zavěšení kol
AUDI8E0 407 506 E, 8E0407506E
SEAT8E0 407 506 E, 8E0407506E
ŠKODA8E0407506E
VOLKSWAGEN8E0407506E
VAG8E0407506E
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DELPHI Řídící páka - zavěšení kol DF TC1178
    zvětšitDELPHI Řídící páka - zavěšení kol ‐ DF TC1178
    499,-ve skladu
    Montovaná strana: nahořepravápředníMateriál: hliníkPárová čísla výrobku: TC1177Typ spojení: příčné ramenoDoplňkový výrobek / doplňkové info 2: s nosným-/vodicím kloubemDélka [mm]: 325šířka [mm]: 65Výška [mm]: 50EAN:5012759287750NahrazujeTC773
    AUDI4Z74075064Z7407506A8D0 407 506A (8D0407506A)8D0 407 506B (8D0407506B)8D0 407 506F (8D0407506F)8D0 407 506H (8D0407506H)8D0 407 506K (8D0407506K)8D0407506D8D0407506E8D0407506L8E0 407 506A (8E0407506A)8E0 407 506C (8E0407506C)8E0 407 506P (8E0407506P)8E0407506E8E0407506QSEAT8D0407506C8D0407506D8D0407506E8D0407506L8E0 407 506P (8E0407506P)ŠKODA4Z74075064Z7407506A8D0 407 506A (8D0407506A)8D0 407 506B (8D0407506B)8D0 407 506F (8D0407506F)8D0 407 506H (8D0407506H)8D0 407 506K (8D0407506K)8E0 407 506A (8E0407506A)VOLKSWAGEN4Z74075064Z7407506A8D0 407 506A (8D0407506A)8D0 407 506B (8D0407506B)8D0 407 506F (8D0407506F)8D0 407 506H (8D0407506H)8D0 407 506K (8D0407506K)8E0 407 506A (8E0407506A)8E0 407 506C (8E0407506C)8E0 407 506P (8E0407506P)Konkurenční kódy