OE 8E0127435A
VOLKSWAGEN
Palivový filtr
| VOLKSWAGEN | 8E0 127 435 A, 8E0127435A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Palivový filtr BO 0450906429
zvětšit
479,-ve skladuTyp filtru: Filtr zabudovaný do potrubíPrůměr [mm]: 80,5Vnější průměr 1 [mm]: 88Výška [mm]: 162Vpusť [mm]: 10Odtok [mm]: 10EAN:4047023429919Použitá čísla: N 6429Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pátek 15. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno ve čtvrtek 14. 5. 2026 odpoledne
Nahrazuje: 0 450 906 416
AUDI8E0 127 401 (8E0127401)8E0 127 401 D (8E0127401D)8E0 127 435 A (8E0127435A)8E0127401VOLKSWAGEN8E0 127 401 (8E0127401)8E0 127 435 A (8E0127435A)8E01274018E0127435Konkurenční kódy -
CHAMPION Palivový filtr CH CFF100599
zvětšit
659,-ve skladuTyp filtru: Filtr zabudovaný do potrubíVýška [mm]: 275Výška 1 [mm]: 160Vnější průměr [mm]: 55Vpusť [mm]: 8Odtok [mm]: 8Typ kontejneru: KrabiceDélka balení [cm]: 6,2šířka balení [cm]: 6,2Výška balení [cm]: 28EAN:4044197774111Použitá čísla: L598, CFF100599Skladem ve skladu