OE 8E0098301A
ŠKODA
Brzdový kotouč
ŠKODA8E0 098 301A, 8E0098301A
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • JP GROUP Brzdový kotouč - 288 mm JPG 1163110400
    zvětšitJP GROUP Brzdový kotouč - 288 mm ‐ JPG 1163110400
    1 209,-ve skladu
  • KAMOKA Brzdový kotouč - 288 mm KAM 103640
    zvětšitKAMOKA Brzdový kotouč - 288 mm ‐ KAM 103640
    779,-ve skladu
  • TOPRAN Brzdový kotouč - 288 mm TPR 103 756
    zvětšitTOPRAN Brzdový kotouč - 288 mm ‐ TPR 103 756
    989,-ve skladu
    Montovaná strana: přední osaSrovnávací průměr: 288Typ brzdového kotouče: chlazenýVnější průměr [mm]: 288Průměr náboje [mm]: 147,5Centrovací průměr [mm]: 68Síla brzdového kotouče [mm]: 25Výška [mm]: 46,5Ráfek, počet děr: 5Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Vyměňovat pouze v páru Použitá čísla103 756 001
    AUDI4A0 615 301C (4A0615301C)4A0 615 301E (4A0615301E)8E0 098 301 (8E0098301)8E0 098 301A (8E0098301A)8E0 615 301Q (8E0615301Q)JZW 615 301F (JZW615301F)SEAT4A0 615 301C (4A0615301C)4A0 615 301E (4A0615301E)8E0 098 301 (8E0098301)8E0 098 301A (8E0098301A)8E0 615 301Q (8E0615301Q)JZW 615 301F (JZW615301F)ŠKODA4A0 615 301C (4A0615301C)4A0 615 301E (4A0615301E)8E0 098 301 (8E0098301)8E0 098 301A (8E0098301A)8E0 615 301Q (8E0615301Q)JZW 615 301F (JZW615301F)VOLKSWAGEN4A0 615 301C (4A0615301C)4A0 615 301E (4A0615301E)8E0 098 301 (8E0098301)8E0 098 301A (8E0098301A)8E0 615 301Q (8E0615301Q)JZW 615 301F (JZW615301F)Konkurenční kódy