OE 853698151E
AUDI, VAG
Sada brzdových destiček
AUDI853 698 151 E, 853698151E
VAG853 698 151E, 853698151E
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • A.B.S. Sada brzdových destiček ABS 36790
    zvětšitA.B.S. Sada brzdových destiček ‐ ABS 36790
    409,-ve skladu
    Šířka 1 [mm]: 118,9Výška 1 [mm]: 69,5Tloušťka/síla 1 [mm]: 16,3Brzdový systém: LUCAS/TRWUzavírací výstražný kontakt: bez integrovaného snímače opotřebeníEAN:8717109048315Použitá čísla20168, 20778, 20901
    AUDI853698151E855698151BSEAT357.698.151A (357698151A)JZW698151FVOLKSWAGEN357698151AJZW698151FVAG357 698 151A (357698151A)853 698 151E (853698151E)855.698.151B (855698151B)JZW 698 151F (JZW698151F)EICHER101440019OSCA00549CHERY720050006T113501080Konkurenční kódy