OE 83F827851E
AUDI
Elektromotor, zadní dveře
AUDI83F 827 851 E, 83F 827 851E
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • ESEN SKV Elektromotor, zadní dveře ESN 52SKV222
    zvětšitESEN SKV Elektromotor, zadní dveře ‐ ESN 52SKV222
    2 939,-ve skladu
    Druh provozu: elektrickýMontovaná strana: oboustrannáDélka [mm]: 644Požadovaný počet kusů: 2Takt motoru [mm]: 183Průměr víka [mm]: 37,5Záruka: Záruka 3 rokyZávazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) Hmotnost [kg]: 1,55EAN:5906302238620AUDI83F 827 851 F (83F827851F)83F 827 851 E (83F827851E)83F 827 851 D (83F827851D)83F 827 851 B (83F827851B)83F 827 851 A (83F827851A)Konkurenční kódy
  • KAMOKA Elektromotor, zadní dveře KAM 7094097
    zvětšitKAMOKA Elektromotor, zadní dveře ‐ KAM 7094097
    2 449,-ve skladu
    AUDI83F 827 851 A (83F827851A)83F 827 851 B (83F827851B)83F 827 851 D (83F827851D)83F 827 851 E (83F827851E)83F 827 851 F (83F827851F)Konkurenční kódy
  • STABILUS Elektromotor, zadní dveře // POWERISE® SBL 151583
    zvětšitSTABILUS Elektromotor, zadní dveře // POWERISE® ‐ SBL 151583
    Vymršťovací síla [N]: 15Délka [mm]: 644,7Takt motoru [mm]: 176Vyměňovat pouze v páru EAN:4060232551776AUDI83F 827 851 A (83F827851A)83F 827 851 B (83F827851B)83F 827 851 D (83F827851D)83F 827 851 E (83F827851E)83F 827 851 F (83F827851F)Konkurenční kódy
  • TOPRAN Elektromotor, zadní dveře TPR 121 631
    zvětšitTOPRAN Elektromotor, zadní dveře ‐ TPR 121 631