OE 7M0615601A
ŠKODA
Brzdový kotouč
| ŠKODA | 7M0 615 601 A, 7M0615601A |
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
BOSCH Brzdový kotouč - 268 mm BO 0986478421
zvětšit
609,-ve skladuSrovnávací průměr: 268Vnější průměr [mm]: 268Síla brzdového kotouče [mm]: 9,9Minimální tloušťka [mm]: 8Výška [mm]: 45,7Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Typ brzdového kotouče: plnýCentrovací průměr [mm]: 68Počet děr: 5Povrch: nátěrSplňuje ECE normu: ECE-R90Průměr vývrtu do [mm]: 16,3EAN:31651431181464047024116276Použitá čísla: BD352, E1 90 R -02C0371/0135Skladem ve skladu
Doručení na adresu:
- zboží bude doručeno do 2-6 dnů;
- předpokládané datum doručení v pondělí 18. 5. 2026.
Osobní odběr:
- zboží bude připraveno v pátek 15. 5. 2026 odpoledne
Nahrazuje: 0 986 479 863
FORD100109410236051045995113798595VWX 2A315 AD (95VWX2A315AD)95VWX2A315AD95WX2A315ABSEAT7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 B (7M0615601B)7M0 615 601 C (7M0615601C)ŠKODA7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 B (7M0615601B)VOLKSWAGEN7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 B (7M0615601B)7M0 615 601 C (7M0615601C)Konkurenční kódy -
FERODO Brzdový kotouč PREMIER Coat+ disc - 268 mm FE DDF847C
zvětšit
669,-ve skladuSrovnávací průměr: 268Typ brzdového kotouče: plnýVnější průměr [mm]: 268Síla brzdového kotouče [mm]: 10Doplňkový výrobek / doplňkové info 2: bez šroubuVýška [mm]: 45,7Centrovací průměr [mm]: 68,2Počet děr: 5Jednotka množství: kusPovrch: nátěrHmotnost [kg]: 4,25Minimální tloušťka [mm]: 8Utahovací moment [Nm]: 170Délka balení [cm]: 26,9šířka balení [cm]: 26,9Výška balení [cm]: 9,5EAN:4044197561131Použitá čísla: DDF847CSkladem ve skladu
Doručení na adresu:
Osobní odběr:
FORD100109410236051044570104599511379851137986152669472950207M0615601A7M0615601B7M0615601C95VWX2A315A1D95VWX2A315AD95VWX2A315AE95WX2A315ABSEAT7M0615601A7M0615601B7M0615601CŠKODA7M0615601A7M0615601BVOLKSWAGEN7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 C (7M0615601C)7M0615601A7M0615601B7M0615601CVAG10010947M0615601A7M0615601B7M0615601CFORD USA95VWX2A315ADKonkurenční kódy -
HELLA PAGID Brzdový kotouč PRO - 268 mm HPG 8DD 355 104-501