OE 7M0615601
VOLKSWAGEN
Brzdový kotouč
VOLKSWAGEN7M0 615 601
Náhradní díly kompatibilní s OE čísly
  • Vyberte výrobce...
  • DELPHI Brzdový kotouč - 268 mm DF BG3026
    zvětšitDELPHI Brzdový kotouč - 268 mm ‐ DF BG3026
    539,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 268Typ brzdového kotouče: plnýPočet děr: 5Zkušební značka: E1 90R-02C0100/1627Povrch: olejovánoVnější průměr [mm]: 268Síla brzdového kotouče [mm]: 10Minimální tloušťka [mm]: 8Centrovací průměr [mm]: 68Výška [mm]: 45,7EAN:5012759062647FORD1001094102360510445701045995113798511379861526694729502095VWX2A315A1D95VWX2A315AD95VWX2A315AESEAT7M0 615 601A (7M0615601A)7M0 615 601B (7M0615601B)7M0 615 601C (7M0615601C)VOLKSWAGEN7M0 615 601 (7M0615601)7M0 615 601A (7M0615601A)7M0 615 601B (7M0615601B)7M0 615 601C (7M0615601C)Konkurenční kódy
  • QWP Brzdový kotouč - 268 mm QWP WBD144
    zvětšitQWP Brzdový kotouč - 268 mm ‐ QWP WBD144
    589,-ve skladu
    Srovnávací průměr: 268Výška [mm]: 45,8Typ brzdového kotouče: plnýSíla brzdového kotouče [mm]: 10Velikost závitu: 16,8Minimální tloušťka [mm]: 8Vnější průměr [mm]: 268Počet děr: 5Centrovací průměr [mm]: 68Kruhový vývrt ∅ [mm]: 112Použitá čísla08.6935.10, 08.6935.10B, 1001094, 1023605, 1044570, 1045995, 1137985, 1137986, 1526694, 23-0404, 30 91 4162, 7M0615601A, 7M0615601B, 7M0615601C, 7MO615601A, 7MO615601C, 95VWX2A315A1D, 95VWX2A315AD, 95VWX2A315AE, 95WX2A315AB, BD352, BG3026, C4W005ABE, DF2777, E1 90 R -02C0371/0135, PB 1216, PB 1216C
    AUDI7M0615601A7M0615601B7M0615601CFORD1001094102360510445701045995113798511379861526694729502095VWX2A315A1D95VWX2A315AD95VWX2A315AE95WX2A315ABSEAT7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0615601B7M0615601C7MO615601CŠKODA7M0615601A7M0615601B7M0615601CVOLKSWAGEN7M0 615 601 (7M0615601)7M0 615 601 B (7M0615601B)7M0 615 601 C (7M0615601C)7M0615601A7MO615601AVAG7M0 615 601 A (7M0615601A)7M0 615 601 B (7M0615601B)7M0 615 601 C (7M0615601C)FORD USA95VWX2A315ADKonkurenční kódy